TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CT3839-100)
NIKE

NIKE Atlete AIR FORCE 1 AN21 BG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 6Y 38.5 24
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 3.5Y 35.5 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike AIR FORCE 1 janë atlete për fëmijë nga linja e famshme AIR FORCE. Dizajni i mirënjohur sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse. Pjesa e sipërme e qëndrueshme është prej lëkure natyrale dhe sintetike. Cilësia e saj siguron qarkullim optimal të ajrit. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajni inovativ i markës Swosh thekson përkatësinë e markës dhe stilin sportiv. Teknologjia e ajrit siguron rehati të jashtëzakonshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që i doni modelet e Forcave Ajrore dhe veshjet e stilit urban.   SPECIFIKIM PRODUKTI: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërm: lëkurë, sintetikë, tekstile Tabani i gomës dhe teknologjia Air .
Detaje

Nike AIR FORCE 1 janë atlete për fëmijë nga linja e famshme AIR FORCE. Dizajni i mirënjohur sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse. Pjesa e sipërme e qëndrueshme është prej lëkure natyrale dhe sintetike. Cilësia e saj siguron qarkullim optimal të ajrit. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajni inovativ i markës Swosh thekson përkatësinë e markës dhe stilin sportiv. Teknologjia e ajrit siguron rehati të jashtëzakonshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që i doni modelet e Forcave Ajrore dhe veshjet e stilit urban.

 

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërm: lëkurë, sintetikë, tekstile
 • Tabani i gomës dhe teknologjia Air
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS GRADE SCHL
GPO_FRSTOFRDT AIR FORCE 1
KATEGORIJABIH SP_KIDS
MARKER_HR B
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC RETRO GLOW
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike AIR FORCE 1 janë atlete për fëmijë nga linja e famshme AIR FORCE. Dizajni i mirënjohur sjell rehati superiore dhe një pamje tërheqëse. Pjesa e sipërme e qëndrueshme është prej lëkure natyrale dhe sintetike. Cilësia e saj siguron qarkullim optimal të ajrit. Tabani i gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Dizajni inovativ i markës Swosh thekson përkatësinë e markës dhe stilin sportiv. Teknologjia e ajrit siguron rehati të jashtëzakonshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë ju që i doni modelet e Forcave Ajrore dhe veshjet e stilit urban.

 

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërm: lëkurë, sintetikë, tekstile
 • Tabani i gomës dhe teknologjia Air
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS GRADE SCHL
GPO_FRSTOFRDT AIR FORCE 1
KATEGORIJABIH SP_KIDS
MARKER_HR B
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC RETRO GLOW
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
6Y 38.5 24
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
3"Y 35.5 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të kriju...
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete BQ5448-001
Atlete Nike Court Borough Low 2 për djemtë janë kombinimi perfekt i komodit...
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete BQ5671-001
Atletet për fëmijë Nike Revolution 5 sjellin rehati revolucionare në k...
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Ndihmë