TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE WINFLO 8
NIKE Atlete NIKE WINFLO 8
NIKE Atlete NIKE WINFLO 8
NIKE Atlete NIKE WINFLO 8
NIKE Atlete NIKE WINFLO 8
NIKE Atlete NIKE WINFLO 8
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CW3419-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE WINFLO 8

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 42 26.5
  • 11 45 29
  • 7.5 40.5 25.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41 26
  • 10 44 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për vrapim për meshkuj Nike Winflo 8 me një dizajn të përmirësuar rrjetë dhe një front pak më të lartë sjellin rehati superiore në planin afatgjatë. Detajet e rrjetës në pjesën e sipërme ndihmojnë në ajrosjen e këmbës. Fijet sintetike i japin një pamje të veçantë, dhe në të njëjtën kohë sigurojnë një ndjenjë të sigurt. Teknologjia Air Zoom në zonën e thembrës dhe shputës siguron rehati në çdo kontakt me sipërfaqen. Nëse jeni vrapuese që i doni sfidat dhe gjithmonë zgjidhni distanca më të gjata, atëherë këto atlete janë zgjedhja ideale për ju. Specifikim: • Këpucë vrapimi për meshkuj • Lidhëse • Teknologjia AIR Zoom .
Detaje

Atletet për vrapim për meshkuj Nike Winflo 8 me një dizajn të përmirësuar rrjetë dhe një front pak më të lartë sjellin rehati superiore në planin afatgjatë.

Detajet e rrjetës në pjesën e sipërme ndihmojnë në ajrosjen e këmbës.

Fijet sintetike i japin një pamje të veçantë, dhe në të njëjtën kohë sigurojnë një ndjenjë të sigurt.

Teknologjia Air Zoom në zonën e thembrës dhe shputës siguron rehati në çdo kontakt me sipërfaqen.

Nëse jeni vrapuese që i doni sfidat dhe gjithmonë zgjidhni distanca më të gjata, atëherë këto atlete janë zgjedhja ideale për ju.

Specifikim:

• Këpucë vrapimi për meshkuj

• Lidhëse

• Teknologjia AIR Zoom

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
11 45 29
7" 40.5 25.5
9 42.5 27
9" 43 27.5
8 41 26
10 44 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për vrapim për meshkuj Nike Winflo 8 me një dizajn të përmirësuar rrjetë dhe një front pak më të lartë sjellin rehati superiore në planin afatgjatë.

Detajet e rrjetës në pjesën e sipërme ndihmojnë në ajrosjen e këmbës.

Fijet sintetike i japin një pamje të veçantë, dhe në të njëjtën kohë sigurojnë një ndjenjë të sigurt.

Teknologjia Air Zoom në zonën e thembrës dhe shputës siguron rehati në çdo kontakt me sipërfaqen.

Nëse jeni vrapuese që i doni sfidat dhe gjithmonë zgjidhni distanca më të gjata, atëherë këto atlete janë zgjedhja ideale për ju.

Specifikim:

• Këpucë vrapimi për meshkuj

• Lidhëse

• Teknologjia AIR Zoom

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
8" 42 26.5
11 45 29
7" 40.5 25.5
9 42.5 27
9" 43 27.5
8 41 26
10 44 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë