TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
Kodi i artikullit:
(CU3580-002)
NIKE

NIKE Atlete NIKE MC TRAINER

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
9.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 28
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 9.5 43 27.5
  • 11 45 29
  • 7 40 25
  • 9 42.5 27
  • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj, të cilat janë krijuar për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive. Ato janë të qëndrueshme dhe fleksibile, pavarësisht nëse punoni në palestër ose jashtë. Pjesa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme. Pjesa e poshtme siguron stabilitet kur ngrini pesha, ndërsa pjesa e përparme ju mundëson fleksibilitet gjatë vrapimit. Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen optimale të ajrit. Pavarësisht nëse stërviteni shumë në palestër, ngrini pesha ose vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer. Specifikim: • Atlete për meshkuj për stërvitje • Lidhëse • Pjesa e sipërme rrjetë për ajrosje. • Ngjyra: E zezë / E bardhë • Kodi i artikullit: CU3580-002 .
Detaje

Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj, të cilat janë krijuar për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive.

Ato janë të qëndrueshme dhe fleksibile, pavarësisht nëse punoni në palestër ose jashtë.

Pjesa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme.

Pjesa e poshtme siguron stabilitet kur ngrini pesha, ndërsa pjesa e përparme ju mundëson fleksibilitet gjatë vrapimit.

Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen optimale të ajrit.

Pavarësisht nëse stërviteni shumë në palestër, ngrini pesha ose vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për stërvitje

• Lidhëse

• Pjesa e sipërme rrjetë për ajrosje.

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: CU3580-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
7" 40.5 25.5
8 41 26
9" 43 27.5
11 45 29
7 40 25
9 42.5 27
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj, të cilat janë krijuar për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive.

Ato janë të qëndrueshme dhe fleksibile, pavarësisht nëse punoni në palestër ose jashtë.

Pjesa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme.

Pjesa e poshtme siguron stabilitet kur ngrini pesha, ndërsa pjesa e përparme ju mundëson fleksibilitet gjatë vrapimit.

Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen optimale të ajrit.

Pavarësisht nëse stërviteni shumë në palestër, ngrini pesha ose vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për stërvitje

• Lidhëse

• Pjesa e sipërme rrjetë për ajrosje.

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: CU3580-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
7" 40.5 25.5
8 41 26
9" 43 27.5
11 45 29
7 40 25
9 42.5 27
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU6445-002
Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për st&...
12.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU6445-400
Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për st&...
12.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.000 LEK
Ndihmë