TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
NIKE Atlete MC TRAINER
Kodi i artikullit:
(CU3580-002)
NIKE

NIKE Atlete MC TRAINER

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 28
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 9.5 43 27.5
  • 11 45 29
  • 7 40 25
  • 9 42.5 27
  • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj, të cilat janë krijuar për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive. Ato janë të qëndrueshme dhe fleksibile, pavarësisht nëse punoni në palestër ose jashtë. Pjesa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme. Pjesa e poshtme siguron stabilitet kur ngrini pesha, ndërsa pjesa e përparme ju mundëson fleksibilitet gjatë vrapimit. Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen optimale të ajrit. Pavarësisht nëse stërviteni shumë në palestër, ngrini pesha ose vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer. Specifikim: • Atlete për meshkuj për stërvitje • Lidhëse • Pjesa e sipërme rrjetë për ajrosje. • Ngjyra: E zezë / E bardhë • Kodi i artikullit: CU3580-002 .
Detaje

Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj, të cilat janë krijuar për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive.

Ato janë të qëndrueshme dhe fleksibile, pavarësisht nëse punoni në palestër ose jashtë.

Pjesa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme.

Pjesa e poshtme siguron stabilitet kur ngrini pesha, ndërsa pjesa e përparme ju mundëson fleksibilitet gjatë vrapimit.

Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen optimale të ajrit.

Pavarësisht nëse stërviteni shumë në palestër, ngrini pesha ose vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për stërvitje

• Lidhëse

• Pjesa e sipërme rrjetë për ajrosje.

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: CU3580-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT MC TRAINER
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
7" 40.5 25.5
8 41 26
9" 43 27.5
11 45 29
7 40 25
9 42.5 27
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj, të cilat janë krijuar për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive.

Ato janë të qëndrueshme dhe fleksibile, pavarësisht nëse punoni në palestër ose jashtë.

Pjesa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme.

Pjesa e poshtme siguron stabilitet kur ngrini pesha, ndërsa pjesa e përparme ju mundëson fleksibilitet gjatë vrapimit.

Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen optimale të ajrit.

Pavarësisht nëse stërviteni shumë në palestër, ngrini pesha ose vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj janë një zgjedhje e shkëlqyer.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj për stërvitje

• Lidhëse

• Pjesa e sipërme rrjetë për ajrosje.

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: CU3580-002

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT MC TRAINER
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
7" 40.5 25.5
8 41 26
9" 43 27.5
11 45 29
7 40 25
9 42.5 27
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU3580-001
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CQ9356-001
Të dizajnuara për të gjitha llojet e stërvitjeve, atletet për mes...
8.900 LEK
Ndihmë