TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
adidas Produkte EQ21 RUN
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(H00543)
adidas

adidas Produkte EQ21 RUN

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 38 23.3
  • 6- 40 24.6
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4- 37 1/3 22.9
Ruani në listën e të preferuarave
Shtojini vetes  vetbesim me këto atlete për femra. Pjesa e sipërme me ajrosje i lejon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta në vrapime të gjata. Sholla e butë i ofron këmbëve tuaja komoditet në çdo hap. Ky produkt është i përbërë nga përmbajtje e ricikluar si pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. 20% e materialeve të përdorura janë përbërë me përmbajtje minimale 50% të ricikluar. Specifikimet Atlete për femra Taban prej gome Ngjyra e produktit: Rozë Kodi i produktit: H00543 .
Detaje

Shtojini vetes  vetbesim me këto atlete për femra. Pjesa e sipërme me ajrosje i lejon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta në vrapime të gjata. Sholla e butë i ofron këmbëve tuaja komoditet në çdo hap. Ky produkt është i përbërë nga përmbajtje e ricikluar si pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. 20% e materialeve të përdorura janë përbërë me përmbajtje minimale 50% të ricikluar.

Specifikimet

  • Atlete për femra
  • Taban prej gome
  • Ngjyra e produktit: Rozë
  • Kodi i produktit: H00543
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë