TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
adidas Produkte RUNFALCON 2.0
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ7428)
adidas

adidas Produkte RUNFALCON 2.0

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8-K 26 15.3
  • 6K 23 13.2
  • 5K 21 12.3
  • 7-K 25 14.5
  • 9-K 27 16.1
  • 4K 20 11.5
  • 7K 24 14
  • 5-K 22 12.8
Ruani në listën e të preferuarave
Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUNFALCON 2.0 C janë zgjedhja perfekte. Pjesa e sipërme dhe e qëndrueshme e rrjetës për ajrosje është e dizajnuar për t'i dhënë atyre rehati nëse vrapojnë në këndin e lojrave. Specifikim: • Lidhëse elastike dhe rripa velcro • Pjesa e sipërme e tekstilit • tabani sintetik i qëndrueshëm • Kodi i artikullit: GZ7428 .
Detaje

Për vogëlushët e lëvizur, atletet për fëmijë Adidas RUNFALCON 2.0 C janë zgjedhja perfekte.

Pjesa e sipërme dhe e qëndrueshme e rrjetës për ajrosje është e dizajnuar për t'i dhënë atyre rehati nëse vrapojnë në këndin e lojrave.

Specifikim:

• Lidhëse elastike dhe rripa velcro

• Pjesa e sipërme e tekstilit

• tabani sintetik i qëndrueshëm

• Kodi i artikullit: GZ7428

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S24054
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Ndihmë