TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
adidas Atlete BREAKNET PLUS
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H01990)
adidas

adidas Atlete BREAKNET PLUS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
10.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.200 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 3.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7 40 2/3 25
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 10- 45 1/3 28
 • 9 43 1/3 26.7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas BREAKNET PLUS janë atlete për meshkuj që kanë gjetur frymëzimin e tyre në këpucët e tenisit. Pavarësisht nëse jeni adhurues i tenisit ose thjesht doni të dukeni bukur në këto atlete, do të përjetoni momente dhe kujtime të paharrueshme për t'u kujtuar në to. Pjesa e sipërme është përbërë nga një kombinim i detajeve prej lëkure dhe kamoshi që i bën ato të rehatshme për tu veshur. Pjesa e gomës është shumë e qëndrueshme, jep një ndjenjë stabiliteti dhe ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet. adidas gjithmonë sjell dizajn të lartë dhe cilësi të lartë për anëtarët besnikë të ekipit të tij. Festoni trashëgiminë e pasur adidas në këto atlete për meshkuj BREAKNET PLUS. Specifikim: Atlete për meshkuj Profil i cekët Lëkurë origjinale dhe kamosh .
Detaje

adidas BREAKNET PLUS janë atlete për meshkuj që kanë gjetur frymëzimin e tyre në këpucët e tenisit.

Pavarësisht nëse jeni adhurues i tenisit ose thjesht doni të dukeni bukur në këto atlete, do të përjetoni momente dhe kujtime të paharrueshme për t'u kujtuar në to.

Pjesa e sipërme është përbërë nga një kombinim i detajeve prej lëkure dhe kamoshi që i bën ato të rehatshme për tu veshur.

Pjesa e gomës është shumë e qëndrueshme, jep një ndjenjë stabiliteti dhe ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet.

adidas gjithmonë sjell dizajn të lartë dhe cilësi të lartë për anëtarët besnikë të ekipit të tij.

Festoni trashëgiminë e pasur adidas në këto atlete për meshkuj BREAKNET PLUS.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lëkurë origjinale dhe kamosh
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7 40 2/3 25
9- 44 27.1
8 42 25.9
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas BREAKNET PLUS janë atlete për meshkuj që kanë gjetur frymëzimin e tyre në këpucët e tenisit.

Pavarësisht nëse jeni adhurues i tenisit ose thjesht doni të dukeni bukur në këto atlete, do të përjetoni momente dhe kujtime të paharrueshme për t'u kujtuar në to.

Pjesa e sipërme është përbërë nga një kombinim i detajeve prej lëkure dhe kamoshi që i bën ato të rehatshme për tu veshur.

Pjesa e gomës është shumë e qëndrueshme, jep një ndjenjë stabiliteti dhe ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet.

adidas gjithmonë sjell dizajn të lartë dhe cilësi të lartë për anëtarët besnikë të ekipit të tij.

Festoni trashëgiminë e pasur adidas në këto atlete për meshkuj BREAKNET PLUS.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lëkurë origjinale dhe kamosh
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7 40 2/3 25
9- 44 27.1
8 42 25.9
7- 41 1/3 25.5
10- 45 1/3 28
9 43 1/3 26.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë