TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S42614)
adidas

adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7-K 25 14.5
  • 5-K 22 12.8
  • 9-K 27 16.1
  • 8-K 26 15.3
  • 7K 24 14
  • 6K 23 13.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
7-K 25 14.5
5-K 22 12.8
9-K 27 16.1
8-K 26 15.3
7K 24 14
6K 23 13.2
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW2901
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW4838
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY9291
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Ndihmë