TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
adidas Atlete COURTPHASE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H00485)
adidas

adidas Atlete COURTPHASE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
10.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9- 44 27.1
 • 10- 45 1/3 28
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 7 40 2/3 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pamja e frymëzuar nga stili i fushave të tenisit, atletet adidas COURTPHASE SHOES sjellin një ndjenjë premium që do të kompletojë çdo veshje. Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të lëkurës me perforime që ajrosin këmbët dhe kamoshi në një ngjyrë të kundërt që thekson hollësisht vijën e atleteve. Pjesa e gomës ngjitet mirë në sipërfaqe, shton qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri. Specifikim: Lidhëse Pjesa e sipërme: lëkurë, kamosh Ngjyra: e bardhë, jeshile Kodi i artikullit: H00485 .
Detaje

Pamja e frymëzuar nga stili i fushave të tenisit, atletet adidas COURTPHASE SHOES sjellin një ndjenjë premium që do të kompletojë çdo veshje.

Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të lëkurës me perforime që ajrosin këmbët dhe kamoshi në një ngjyrë të kundërt që thekson hollësisht vijën e atleteve.

Pjesa e gomës ngjitet mirë në sipërfaqe, shton qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, kamosh
 • Ngjyra: e bardhë, jeshile
 • Kodi i artikullit: H00485
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Pamja e frymëzuar nga stili i fushave të tenisit, atletet adidas COURTPHASE SHOES sjellin një ndjenjë premium që do të kompletojë çdo veshje.

Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të lëkurës me perforime që ajrosin këmbët dhe kamoshi në një ngjyrë të kundërt që thekson hollësisht vijën e atleteve.

Pjesa e gomës ngjitet mirë në sipërfaqe, shton qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri.

Specifikim:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: lëkurë, kamosh
 • Ngjyra: e bardhë, jeshile
 • Kodi i artikullit: H00485
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë