TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(FY7009)
adidas

adidas Atlete HOOPS MID 2.0 K

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno *
 • 11-K 30 17.8
 • 1- 33.5 20.4
 • 2- 35 21.2
 • 10K 28 16.6
 • 11K 29 17.4
 • 3- 36 22.1
 • 10-K 28.5 17
 • 12K 30.5 18.3
 • 13K 31.5 19.1
 • 12-K 31 18.7
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 3 35.5 21.6
 • 2 34 20.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete unisex adidas HOOPS MID 2.0 për fëmijë janë frymëzuar nga pamja klasike e basketbollit. Pjesa e sipërme është prej lëkure e cila është zbukuruar me tre vija që u japin atyre një pamje retro. Ato kanë një siluetë klasike që ka qenë pjesë e dizajnit tonë për dekada të tëra. Ato mbulojnë këmbën e tyre dhe u jep qëndrueshmëri. Dy rripa velcro lejojnë veshjen dhe heqjen lehtësisht. Hapat e tyre të parë të jenë të mbushur me cilësi dhe rehati në atlete unisex HOOPS MID 2.0 për të vegjëlit. Specifikim: • logo adidas • Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale • Ngjyra: e zezë, e bardhë, e kuqe .
Detaje

Atlete unisex adidas HOOPS MID 2.0 për fëmijë janë frymëzuar nga pamja klasike e basketbollit. Pjesa e sipërme është prej lëkure e cila është zbukuruar me tre vija që u japin atyre një pamje retro. Ato kanë një siluetë klasike që ka qenë pjesë e dizajnit tonë për dekada të tëra. Ato mbulojnë këmbën e tyre dhe u jep qëndrueshmëri. Dy rripa velcro lejojnë veshjen dhe heqjen lehtësisht. Hapat e tyre të parë të jenë të mbushur me cilësi dhe rehati në atlete unisex HOOPS MID 2.0 për të vegjëlit.

Specifikim:

• logo adidas

• Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale

• Ngjyra: e zezë, e bardhë, e kuqe

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
11-K 30 17.8
1- 33.5 20.4
2- 35 21.2
10K 28 16.6
11K 29 17.4
3- 36 22.1
10-K 28.5 17
12K 30.5 18.3
13K 31.5 19.1
12-K 31 18.7
13-K 32 19.5
1 33 20
3 35.5 21.6
2 34 20.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atlete unisex adidas HOOPS MID 2.0 për fëmijë janë frymëzuar nga pamja klasike e basketbollit. Pjesa e sipërme është prej lëkure e cila është zbukuruar me tre vija që u japin atyre një pamje retro. Ato kanë një siluetë klasike që ka qenë pjesë e dizajnit tonë për dekada të tëra. Ato mbulojnë këmbën e tyre dhe u jep qëndrueshmëri. Dy rripa velcro lejojnë veshjen dhe heqjen lehtësisht. Hapat e tyre të parë të jenë të mbushur me cilësi dhe rehati në atlete unisex HOOPS MID 2.0 për të vegjëlit.

Specifikim:

• logo adidas

• Pjesa e sipërme prej lëkure artificiale

• Ngjyra: e zezë, e bardhë, e kuqe

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
11-K 30 17.8
1- 33.5 20.4
2- 35 21.2
10K 28 16.6
11K 29 17.4
3- 36 22.1
10-K 28.5 17
12K 30.5 18.3
13K 31.5 19.1
12-K 31 18.7
13-K 32 19.5
1 33 20
3 35.5 21.6
2 34 20.8

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë