TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FZ2824)
Reebok

Reebok Atlete REEBOK VECTOR SMASH SYN

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
6.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10.5 44 28.5
  • 8.5 41 26.5
  • Univerzalno *
  • 11.5 45 29.5
  • 10 43 28
  • 9 42 27
  • 8 40.5 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Reebok VECTOR SMASH SYN janë atlete unisex të frymëzuara nga stili dhe eleganca e njohur Reebok nga fushat e tenisit. Ato janë krijuar për të pasur një platformë të vogël, linja më të hijshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit minimalist. Logoja Reebok plotëson modelin dhe tregojnë besnikërinë tuaj ndaj markës. Këto atlete janë një zgjedhje ideale për të gjitha aktivitetet e përditshme, ato ofrojnë rehati dhe një ndjenjë butësie gjatë gjithë ditës. SPECIFIKIM PRODUKTI: • Sipërfaqja sintetike • Logo dalluese Reebok • Ngjyra: e bardhë • Kodi i artikullit: FZ2824 .
Detaje

Reebok VECTOR SMASH SYN janë atlete unisex të frymëzuara nga stili dhe eleganca e njohur Reebok nga fushat e tenisit.

Ato janë krijuar për të pasur një platformë të vogël, linja më të hijshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit minimalist.

Logoja Reebok plotëson modelin dhe tregojnë besnikërinë tuaj ndaj markës.

Këto atlete janë një zgjedhje ideale për të gjitha aktivitetet e përditshme, ato ofrojnë rehati dhe një ndjenjë butësie gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Sipërfaqja sintetike

• Logo dalluese Reebok

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: FZ2824

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
10" 44 28.5
8" 41 26.5
Univerzalno
11" 45 29.5
10 43 28
9 42 27
8 40.5 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Reebok VECTOR SMASH SYN janë atlete unisex të frymëzuara nga stili dhe eleganca e njohur Reebok nga fushat e tenisit.

Ato janë krijuar për të pasur një platformë të vogël, linja më të hijshme dhe janë ideale për adhuruesit e stilit minimalist.

Logoja Reebok plotëson modelin dhe tregojnë besnikërinë tuaj ndaj markës.

Këto atlete janë një zgjedhje ideale për të gjitha aktivitetet e përditshme, ato ofrojnë rehati dhe një ndjenjë butësie gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Sipërfaqja sintetike

• Logo dalluese Reebok

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: FZ2824

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka Reebok
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
10" 44 28.5
8" 41 26.5
Univerzalno
11" 45 29.5
10 43 28
9 42 27
8 40.5 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW7558
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG9415
Atlete retro REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2 janë frymëzuar nga një stil i thjes...
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Ndihmë