TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3
Kodi i artikullit:
(DA1350-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE RENEW RETALIATION 3

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
11.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.200 LEK
Çmimi me zbritje
9.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10 44 28
 • 9.5 43 27.5
 • 8 41 26
 • 7.5 40.5 25.5
 • 11 45 29
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Renew Retaliation TR 3 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për të siguruar rehati superiore gjatë përmbushjes së planit tuaj të stërvitjes në palestër. Ndryshe nga modeli i mëparshëm, ky është projektuar për të siguruar një hap edhe më të rehatshëm dhe performancë edhe më të mirë stërvitore falë tabanit të ridizajnuar. Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen e ajrit të papenguar, kështu që këmbët tuaja do të ajrosen  pa marrë parasysh sa e nxehtë është stërvitja juaj. Ndjeni rehatinë dhe rimëkëmbjen e energjisë me çdo prekje të këmbës me bazën e vendosur strategjikisht në pjesën e poshtme të mesit. Ky model atletesh mbështet lëvizjen natyrale të këmbëve. Pjesa e poshtme e gomës është krijuar për të mbuluar pjesët anësore të atleteve që janë më të ekspozuara ndaj konsumit, duke siguruar tërheqje optimale në kontakt me sipërfaqen. Ju nuk keni asnjë justifikim për të anashkaluar stërvitjen, dhe këto atlete për meshkuj janë një aleat ideal në palestër. Specifikim: Atlete për stërvitje për meshkuj Pjesë e sipërme rrjetë .
Detaje

Nike Renew Retaliation TR 3 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për të siguruar rehati superiore gjatë përmbushjes së planit tuaj të stërvitjes në palestër.

Ndryshe nga modeli i mëparshëm, ky është projektuar për të siguruar një hap edhe më të rehatshëm dhe performancë edhe më të mirë stërvitore falë tabanit të ridizajnuar.

Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen e ajrit të papenguar, kështu që këmbët tuaja do të ajrosen  pa marrë parasysh sa e nxehtë është stërvitja juaj.

Ndjeni rehatinë dhe rimëkëmbjen e energjisë me çdo prekje të këmbës me bazën e vendosur strategjikisht në pjesën e poshtme të mesit.

Ky model atletesh mbështet lëvizjen natyrale të këmbëve.

Pjesa e poshtme e gomës është krijuar për të mbuluar pjesët anësore të atleteve që janë më të ekspozuara ndaj konsumit, duke siguruar tërheqje optimale në kontakt me sipërfaqen.

Ju nuk keni asnjë justifikim për të anashkaluar stërvitjen, dhe këto atlete për meshkuj janë një aleat ideal në palestër.

Specifikim:

 • Atlete për stërvitje për meshkuj
 • Pjesë e sipërme rrjetë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT RENEW RETALATION
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
11 45 29
8" 42 26.5
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Renew Retaliation TR 3 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për të siguruar rehati superiore gjatë përmbushjes së planit tuaj të stërvitjes në palestër.

Ndryshe nga modeli i mëparshëm, ky është projektuar për të siguruar një hap edhe më të rehatshëm dhe performancë edhe më të mirë stërvitore falë tabanit të ridizajnuar.

Pjesa e sipërme e rrjetës lejon rrjedhjen e ajrit të papenguar, kështu që këmbët tuaja do të ajrosen  pa marrë parasysh sa e nxehtë është stërvitja juaj.

Ndjeni rehatinë dhe rimëkëmbjen e energjisë me çdo prekje të këmbës me bazën e vendosur strategjikisht në pjesën e poshtme të mesit.

Ky model atletesh mbështet lëvizjen natyrale të këmbëve.

Pjesa e poshtme e gomës është krijuar për të mbuluar pjesët anësore të atleteve që janë më të ekspozuara ndaj konsumit, duke siguruar tërheqje optimale në kontakt me sipërfaqen.

Ju nuk keni asnjë justifikim për të anashkaluar stërvitjen, dhe këto atlete për meshkuj janë një aleat ideal në palestër.

Specifikim:

 • Atlete për stërvitje për meshkuj
 • Pjesë e sipërme rrjetë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT RENEW RETALATION
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
11 45 29
8" 42 26.5
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU6445-400
Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për st&...
12.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ0773-410
7.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.900 LEK
Ndihmë