TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF
NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF
NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF
NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF
NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF
NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF
NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF
NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DB0933-600)
NIKE

NIKE Atlete JR SUPERFLY 8 CLUB CR7 TF

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6Y 38.5 24
 • 4Y 36 23
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 3Y 35 22
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Club CR7 TF janë këpucë futbolli për fëmijë të dizajnuara për të mbështetur lëvizjen e qëndrueshme dhe të shpejtë në fushë. Ato janë të frymëzuar nga loja e pandalshme e Cristiano Ronaldos. Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik i butë ka një strukturë shtesë që mundëson vrapim më të mirë dhe kontakt më të saktë me topin. Pjesa e sipërme elastike dhe e rehatshme, Dynamic Fit mbulon zonën e kyçit të këmbës për një ndjenjë sigurie në çdo lëvizje. Pjesa e gomës është e qëndrueshme dhe siguron tërheqje të besueshme në terrenet e bëra nga bari artificial. Specifikim: Këpucë futbolli për fëmijë për adoleshentë Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstile Pjesa e poshtme e gomës, për stabilizimin e lëvizjes .
Detaje

Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Club CR7 TF janë këpucë futbolli për fëmijë të dizajnuara për të mbështetur lëvizjen e qëndrueshme dhe të shpejtë në fushë.

Ato janë të frymëzuar nga loja e pandalshme e Cristiano Ronaldos.

Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik i butë ka një strukturë shtesë që mundëson vrapim më të mirë dhe kontakt më të saktë me topin.

Pjesa e sipërme elastike dhe e rehatshme, Dynamic Fit mbulon zonën e kyçit të këmbës për një ndjenjë sigurie në çdo lëvizje.

Pjesa e gomës është e qëndrueshme dhe siguron tërheqje të besueshme në terrenet e bëra nga bari artificial.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë për adoleshentë
 • Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstile
 • Pjesa e poshtme e gomës, për stabilizimin e lëvizjes
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL CR7
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Jr. Mercurial Superfly 8 Club CR7 TF janë këpucë futbolli për fëmijë të dizajnuara për të mbështetur lëvizjen e qëndrueshme dhe të shpejtë në fushë.

Ato janë të frymëzuar nga loja e pandalshme e Cristiano Ronaldos.

Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali sintetik i butë ka një strukturë shtesë që mundëson vrapim më të mirë dhe kontakt më të saktë me topin.

Pjesa e sipërme elastike dhe e rehatshme, Dynamic Fit mbulon zonën e kyçit të këmbës për një ndjenjë sigurie në çdo lëvizje.

Pjesa e gomës është e qëndrueshme dhe siguron tërheqje të besueshme në terrenet e bëra nga bari artificial.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për fëmijë për adoleshentë
 • Pjesa e sipërme: sintetikë, tekstile
 • Pjesa e poshtme e gomës, për stabilizimin e lëvizjes
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT MERCURIAL CR7
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC HIGH TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CV0795-600
Nike Jr Atletet e futbollit për fëmijë Mercurial Superfly 8 Club TF jan&eum...
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CV0945-600
Nike JR MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli për fëmijë nga...
4.800 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.800 LEK
Ndihmë