TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM
NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM
NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM
NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM
NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM
NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM
NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM
NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DA3056-001)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE WINFLO 8 PRM

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
11.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 6 36.5 23
 • 7.5 38.5 24.5
 • 7 38 24
 • 6.5 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Winflo 8 Premium janë atlete vrapimi për femra të krijuara për të mbështetur stërvitjet e përditshme. Nëse vrapimi është pjesë përbërëse e rutinës tuaj, keni nevojë për një model që do të vazhdojë me shpejtësinë dhe këmbënguljen tuaj në pistë. Këto atlete sjellin një ndjenjë të njohur të kombinuar me pjesën e sipërme të tejdukshme dhe teknologji Flywire që "bllokon" këmbën. Rezultati është stabiliteti që zgjat në aksione të gjata. Dizajni swoosh, i frymëzuar nga disa nga kafshë të egra më të shpejta në natyrë, do t'ju motivojë të vraponi të egër dhe të pakufizuar në atletet për femra Nike Winflo 8 Premium. Specifikim: Atlete vrapimi për femra Sistemi i lidhjes Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Njësia e Zoom Air Shtresa Cushlon në tabanin e mesëm .
Detaje

Nike Winflo 8 Premium janë atlete vrapimi për femra të krijuara për të mbështetur stërvitjet e përditshme. Nëse vrapimi është pjesë përbërëse e rutinës tuaj, keni nevojë për një model që do të vazhdojë me shpejtësinë dhe këmbënguljen tuaj në pistë.

Këto atlete sjellin një ndjenjë të njohur të kombinuar me pjesën e sipërme të tejdukshme dhe teknologji Flywire që "bllokon" këmbën.

Rezultati është stabiliteti që zgjat në aksione të gjata.

Dizajni swoosh, i frymëzuar nga disa nga kafshë të egra më të shpejta në natyrë, do t'ju motivojë të vraponi të egër dhe të pakufizuar në atletet për femra Nike Winflo 8 Premium.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Sistemi i lidhjes
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Njësia e Zoom Air
 • Shtresa Cushlon në tabanin e mesëm
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT WINFLO
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
8" 40 25.5
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
7 38 24
6" 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Winflo 8 Premium janë atlete vrapimi për femra të krijuara për të mbështetur stërvitjet e përditshme. Nëse vrapimi është pjesë përbërëse e rutinës tuaj, keni nevojë për një model që do të vazhdojë me shpejtësinë dhe këmbënguljen tuaj në pistë.

Këto atlete sjellin një ndjenjë të njohur të kombinuar me pjesën e sipërme të tejdukshme dhe teknologji Flywire që "bllokon" këmbën.

Rezultati është stabiliteti që zgjat në aksione të gjata.

Dizajni swoosh, i frymëzuar nga disa nga kafshë të egra më të shpejta në natyrë, do t'ju motivojë të vraponi të egër dhe të pakufizuar në atletet për femra Nike Winflo 8 Premium.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Sistemi i lidhjes
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Njësia e Zoom Air
 • Shtresa Cushlon në tabanin e mesëm
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT WINFLO
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
8" 40 25.5
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
7 38 24
6" 37.5 23.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DA1106-006
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-005
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-001
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-101
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Ndihmë