TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU3517-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE RUN SWIFT 2

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 41 26
 • 7.5 40.5 25.5
 • 11 45 29
 • 10 44 28
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Nike Run Swift 2 janë krijuar posaçërisht për fleksibilitet dhe hapa të thjeshtë nga fillimi në fund për rezultatet më të mira. Struktura e atleteve siguron një ajrosje dhe mbështetje strategjike. Teknologjia Flywire siguronë mbështetjen e plotë të këmbës. Tabani waffle i gomës është i qëndrueshëm dhe ngjitet mirë. Cilësia e rrjetës siguron qëndrueshmëri dhe ajrosje optimale. Shtresa Cushlon sjell rehati dhe butësi kur prekni sipërfaqen. Specifikim: Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile Tabani prej gome .
Detaje

Atletet për meshkuj Nike Run Swift 2 janë krijuar posaçërisht për fleksibilitet dhe hapa të thjeshtë nga fillimi në fund për rezultatet më të mira.

Struktura e atleteve siguron një ajrosje dhe mbështetje strategjike.

Teknologjia Flywire siguronë mbështetjen e plotë të këmbës.

Tabani waffle i gomës është i qëndrueshëm dhe ngjitet mirë.

Cilësia e rrjetës siguron qëndrueshmëri dhe ajrosje optimale.

Shtresa Cushlon sjell rehati dhe butësi kur prekni sipërfaqen.

Specifikim:

 • Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile
 • Tabani prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT RUN SWIFT
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
7" 40.5 25.5
11 45 29
10 44 28
9 42.5 27
9" 43 27.5
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për meshkuj Nike Run Swift 2 janë krijuar posaçërisht për fleksibilitet dhe hapa të thjeshtë nga fillimi në fund për rezultatet më të mira.

Struktura e atleteve siguron një ajrosje dhe mbështetje strategjike.

Teknologjia Flywire siguronë mbështetjen e plotë të këmbës.

Tabani waffle i gomës është i qëndrueshëm dhe ngjitet mirë.

Cilësia e rrjetës siguron qëndrueshmëri dhe ajrosje optimale.

Shtresa Cushlon sjell rehati dhe butësi kur prekni sipërfaqen.

Specifikim:

 • Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile
 • Tabani prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT RUN SWIFT
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 41 26
7" 40.5 25.5
11 45 29
10 44 28
9 42.5 27
9" 43 27.5
8" 42 26.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-600
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DA1105-010
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-003
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-004
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Ndihmë