TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
NIKE Atlete NIKE PATH WNTR
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(BQ4223-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE PATH WNTR

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmimi me zbritje
10.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 40.5 25.5
 • 10 44 28
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 11 45 29
 • 9.5 43 27.5
 • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Path Winter janë atlete për meshkuj që do të mbrojne këmbët tuaja nga dëmtimet. Ato janë një zgjedhje ideale gjatë dimrit të ftohtë. Ky model me një pjesë sipërme pak të ashpër dhe një logo të njohur Nike do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi të përsosur, pa frikën se këmbët tuaja do të jenë të lagura. Zona rreth thembrës dhe kyçit të këmbës është e mbushur dhe e butë, duke siguruar stabilitet dhe mbështetje. Pjesa qendrore e tabanit është më e trashë dhe e rehatshme, ndërsa thembra në vetvete është prej gome, e cila mundëson fërkime dhe kapje të shkëlqyera, duke iu përshtatur sipërfaqeve të ndryshme. Detajet reflektuese në atletet për meshkuj do t'ju bëjnë të dukshëm dhe në të njëjtën kohë do të japin një pamje moderne. Këto atlete janë thjesht zgjedhja e duhur e dimrit. Specifikim: Atlete për meshkuj Taban i lartë .
Detaje

Nike Path Winter janë atlete për meshkuj që do të mbrojne këmbët tuaja nga dëmtimet. Ato janë një zgjedhje ideale gjatë dimrit të ftohtë. Ky model me një pjesë sipërme pak të ashpër dhe një logo të njohur Nike do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi të përsosur, pa frikën se këmbët tuaja do të jenë të lagura. Zona rreth thembrës dhe kyçit të këmbës është e mbushur dhe e butë, duke siguruar stabilitet dhe mbështetje. Pjesa qendrore e tabanit është më e trashë dhe e rehatshme, ndërsa thembra në vetvete është prej gome, e cila mundëson fërkime dhe kapje të shkëlqyera, duke iu përshtatur sipërfaqeve të ndryshme. Detajet reflektuese në atletet për meshkuj do t'ju bëjnë të dukshëm dhe në të njëjtën kohë do të japin një pamje moderne. Këto atlete janë thjesht zgjedhja e duhur e dimrit.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban i lartë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT EBERNON
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
PROD_CATDESC THREE QUARTER HIGH
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
10 44 28
8 41 26
8" 42 26.5
11 45 29
9" 43 27.5
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Path Winter janë atlete për meshkuj që do të mbrojne këmbët tuaja nga dëmtimet. Ato janë një zgjedhje ideale gjatë dimrit të ftohtë. Ky model me një pjesë sipërme pak të ashpër dhe një logo të njohur Nike do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi të përsosur, pa frikën se këmbët tuaja do të jenë të lagura. Zona rreth thembrës dhe kyçit të këmbës është e mbushur dhe e butë, duke siguruar stabilitet dhe mbështetje. Pjesa qendrore e tabanit është më e trashë dhe e rehatshme, ndërsa thembra në vetvete është prej gome, e cila mundëson fërkime dhe kapje të shkëlqyera, duke iu përshtatur sipërfaqeve të ndryshme. Detajet reflektuese në atletet për meshkuj do t'ju bëjnë të dukshëm dhe në të njëjtën kohë do të japin një pamje moderne. Këto atlete janë thjesht zgjedhja e duhur e dimrit.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban i lartë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Vrapim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT EBERNON
KATEGORIJABIH HO_LIFESTYLE
PROD_CATDESC THREE QUARTER HIGH
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
10 44 28
8 41 26
8" 42 26.5
11 45 29
9" 43 27.5
9 42.5 27

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë