TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
adidas Produkte DURAMO SL
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(H04630)
adidas

adidas Produkte DURAMO SL

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5 38 23.3
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 4 36 2/3 22.5
Ruani në listën e të preferuarave
Këpucët adidas DURAMO SL janë atlete për femra që janë gati të ndjekin ritmin tuaj edhe kur ndryshoni drejtimin e stërvitjes. Të dizajnuara kryesisht për vrapim, ju mund t'i vishni këto atlete të lehta në pistë, në palestër ose kur stërviteni jashtë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë që ajroset, e cila lëshon ajër dhe i ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të ftohta. Pjesa e mesme është e lehtë, fleksibël dhe e mbushur butë për t'u siguruar këmbëve komoditetin e nevojshëm. Pjesa gomës ngjitet në sipërfaqe, është e qëndrueshme dhe ju siguron veshje të qëndrueshme të atleteve. Specifikim: Atlete për femra Qëllimi: vrapim, stërvitje Pjesa e sipërme: rrjetë OrthoLite® Kodi i artikullit: H04630 .
Detaje

Këpucët adidas DURAMO SL janë atlete për femra që janë gati të ndjekin ritmin tuaj edhe kur ndryshoni drejtimin e stërvitjes.

Të dizajnuara kryesisht për vrapim, ju mund t'i vishni këto atlete të lehta në pistë, në palestër ose kur stërviteni jashtë.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë që ajroset, e cila lëshon ajër dhe i ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të thata dhe të ftohta.

Pjesa e mesme është e lehtë, fleksibël dhe e mbushur butë për t'u siguruar këmbëve komoditetin e nevojshëm.

Pjesa gomës ngjitet në sipërfaqe, është e qëndrueshme dhe ju siguron veshje të qëndrueshme të atleteve.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Qëllimi: vrapim, stërvitje
 • Pjesa e sipërme: rrjetë
 • OrthoLite®
 • Kodi i artikullit: H04630
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë