TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
adidas Produkte PRO N3XT 2021
Atlete basketbolli për të rritur
Kodi i artikullit:
(G58890)
adidas

adidas Produkte PRO N3XT 2021

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10- 45 1/3 28
 • 9- 44 27.1
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 9 43 1/3 26.7
 • 11 46 28.4
 • 12 47 1/3 29.3
Ruani në listën e të preferuarave
adidas PRO N3XT 2021 janë atlete basketbolli unisex, të cilat ofrojnë rehati të përsosur në fushë. Ato janë shumë të lehta dhe lejojnë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit. Shtresa e mesme e përmirësuar e Bounce zbut hapin duke rikthen energjinë me çdo prekje të tokës. Pjesa e sipërme sintetike një shtresë elastike rrjetë të stilizuar ndërthur artin e krijimit dhe funksionalitetin sportiv. Tabani i gomës lejon ngjitjet në sipërfaqe dhe siguron ndryshime të lehta dhe të shpejta në drejtimin e lëvizjes. Këto atlete janë të dizajnuara për kënaqësi dhe dominim në fushë dhe në aktivitete të tjera. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme. Specifikim: Atlete basketbolli për meshkuj Pjesa e sipërme sintetike Veshje tekstili Ngjyra: e kuqe .
Detaje

adidas PRO N3XT 2021 janë atlete basketbolli unisex, të cilat ofrojnë rehati të përsosur në fushë. Ato janë shumë të lehta dhe lejojnë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit. Shtresa e mesme e përmirësuar e Bounce zbut hapin duke rikthen energjinë me çdo prekje të tokës. Pjesa e sipërme sintetike një shtresë elastike rrjetë të stilizuar ndërthur artin e krijimit dhe funksionalitetin sportiv. Tabani i gomës lejon ngjitjet në sipërfaqe dhe siguron ndryshime të lehta dhe të shpejta në drejtimin e lëvizjes. Këto atlete janë të dizajnuara për kënaqësi dhe dominim në fushë dhe në aktivitete të tjera. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

Specifikim:

 • Atlete basketbolli për meshkuj
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Veshje tekstili
 • Ngjyra: e kuqe
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Basketboll
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete G58891
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Topa Z36162
BASQETI ALL-COURT adidas është një top basketbolli me cilësi të l...
4.100 LEK
Ndihmë