TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GZ8739)
adidas

adidas Atlete ALPHATORSION 2.0

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 9- 44 27.1
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7 40 2/3 25
 • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bëjeni stërvitjen tuaj akoma më interesante dhe profesionale duke veshur këto atlete për meshkuj adidas ALPHATORSION 2.0 M. Sistemi i tyre i rrotullimit 360º mbështet lëvizjen e këmbëve tuaja në çdo drejtim. Shtresa Springy Bounce siguron rehati edhe gjatë ushtrimeve më intensive. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. 50% e pjesës së sipërme është përmbajtje e ricikluar. Specifikimet Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme rrjetë Mbivendosjet e mbështetjes së TPU-së Shtresa Bounce Taban gome Primegreen Ngjyra e produktit: e bardhë Kodi i produktit: GZ8739 .
Detaje

Bëjeni stërvitjen tuaj akoma më interesante dhe profesionale duke veshur këto atlete për meshkuj adidas ALPHATORSION 2.0 M. Sistemi i tyre i rrotullimit 360º mbështet lëvizjen e këmbëve tuaja në çdo drejtim. Shtresa Springy Bounce siguron rehati edhe gjatë ushtrimeve më intensive. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. 50% e pjesës së sipërme është përmbajtje e ricikluar.

Specifikimet

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Mbivendosjet e mbështetjes së TPU-së
 • Shtresa Bounce
 • Taban gome
 • Primegreen
 • Ngjyra e produktit: e bardhë
 • Kodi i produktit: GZ8739
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bëjeni stërvitjen tuaj akoma më interesante dhe profesionale duke veshur këto atlete për meshkuj adidas ALPHATORSION 2.0 M. Sistemi i tyre i rrotullimit 360º mbështet lëvizjen e këmbëve tuaja në çdo drejtim. Shtresa Springy Bounce siguron rehati edhe gjatë ushtrimeve më intensive. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. 50% e pjesës së sipërme është përmbajtje e ricikluar.

Specifikimet

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Mbivendosjet e mbështetjes së TPU-së
 • Shtresa Bounce
 • Taban gome
 • Primegreen
 • Ngjyra e produktit: e bardhë
 • Kodi i produktit: GZ8739
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04623
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Ndihmë