TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GZ8739)
adidas

adidas Atlete ALPHATORSION 2.0 M

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 9- 44 27.1
 • 9 43 1/3 26.7
 • 7 40 2/3 25
 • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bëjeni stërvitjen tuaj akoma më interesante dhe profesionale duke veshur këto atlete për meshkuj adidas ALPHATORSION 2.0 M. Sistemi i tyre i rrotullimit 360º mbështet lëvizjen e këmbëve tuaja në çdo drejtim. Shtresa Springy Bounce siguron rehati edhe gjatë ushtrimeve më intensive. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. 50% e pjesës së sipërme është përmbajtje e ricikluar. Specifikimet Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme rrjetë Mbivendosjet e mbështetjes së TPU-së Shtresa Bounce Taban gome Primegreen Ngjyra e produktit: e bardhë Kodi i produktit: GZ8739 .
Detaje

Bëjeni stërvitjen tuaj akoma më interesante dhe profesionale duke veshur këto atlete për meshkuj adidas ALPHATORSION 2.0 M. Sistemi i tyre i rrotullimit 360º mbështet lëvizjen e këmbëve tuaja në çdo drejtim. Shtresa Springy Bounce siguron rehati edhe gjatë ushtrimeve më intensive. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. 50% e pjesës së sipërme është përmbajtje e ricikluar.

Specifikimet

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Mbivendosjet e mbështetjes së TPU-së
 • Shtresa Bounce
 • Taban gome
 • Primegreen
 • Ngjyra e produktit: e bardhë
 • Kodi i produktit: GZ8739
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bëjeni stërvitjen tuaj akoma më interesante dhe profesionale duke veshur këto atlete për meshkuj adidas ALPHATORSION 2.0 M. Sistemi i tyre i rrotullimit 360º mbështet lëvizjen e këmbëve tuaja në çdo drejtim. Shtresa Springy Bounce siguron rehati edhe gjatë ushtrimeve më intensive. Ky produkt është i përbërë nga Primegreen, një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë. 50% e pjesës së sipërme është përmbajtje e ricikluar.

Specifikimet

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Mbivendosjet e mbështetjes së TPU-së
 • Shtresa Bounce
 • Taban gome
 • Primegreen
 • Ngjyra e produktit: e bardhë
 • Kodi i produktit: GZ8739
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
9- 44 27.1
9 43 1/3 26.7
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë