TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
adidas Atlete RESPONSE RUN
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GV7130)
adidas

adidas Atlete RESPONSE RUN

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 9- 44 27.1
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pavarësisht ditës suaj të ngarkuar ndihuni gjithmonë komod me këto atlete për meshkuj adidas Response. Me një ndërtim të qëndrueshëm të ndërtuar mbi një taban prej gome, këto atlete do t'ju ndihmojnë të vraponi më shpejt dhe më të sigurtë. Specifikimet: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme tesktile Shtresë Cloudfoam Ngjyra: e bardhë/ gri Kodi i produktit: GV7130 .
Detaje

Pavarësisht ditës suaj të ngarkuar ndihuni gjithmonë komod me këto atlete për meshkuj adidas Response. Me një ndërtim të qëndrueshëm të ndërtuar mbi një taban prej gome, këto atlete do t'ju ndihmojnë të vraponi më shpejt dhe më të sigurtë.

Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme tesktile
 • Shtresë Cloudfoam
 • Ngjyra: e bardhë/ gri
 • Kodi i produktit: GV7130
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Pavarësisht ditës suaj të ngarkuar ndihuni gjithmonë komod me këto atlete për meshkuj adidas Response. Me një ndërtim të qëndrueshëm të ndërtuar mbi një taban prej gome, këto atlete do t'ju ndihmojnë të vraponi më shpejt dhe më të sigurtë.

Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme tesktile
 • Shtresë Cloudfoam
 • Ngjyra: e bardhë/ gri
 • Kodi i produktit: GV7130
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
9 43 1/3 26.7
8 42 25.9
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
9- 44 27.1
8- 42 2/3 26.3
10- 45 1/3 28

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04623
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Ndihmë