TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5453-001)
NIKE

NIKE Atlete COURT BOROUGH LOW 2

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6C 22 12
 • 10C 27 16
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 4C 19.5 10
 • 9C 26 15
 • 5C 21 11
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete unisex për fëmijë që e gjetën frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kult. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Tabani i gomës siguron komoditet dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë. Rripat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale Taban prej gome .
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete unisex për fëmijë që e gjetën frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kult. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Tabani i gomës siguron komoditet dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë. Rripat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH HO_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC WINTER WHEAT
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6C 22 12
10C 27 16
7C 23.5 13
8C 25 14
4C 19.5 10
9C 26 15
5C 21 11

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Court Borough Low 2 janë atlete unisex për fëmijë që e gjetën frymëzimin e tyre në modelet klasike të kësaj marke kult. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike nga njëra anë, ndërsa nga ana tjetër i bën ato të qëndrueshme dhe të lehta për t'u mirëmbajtur. Tabani i gomës siguron komoditet dhe stabilitet në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'u sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë. Rripat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen. Tepër të lehta, këto atlete do të sjellin rehati të përsosur për anëtarët më të rinj të ekipit Nike.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Basketboll
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS TODDLER
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH HO_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC WINTER WHEAT
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
6C 22 12
10C 27 16
7C 23.5 13
8C 25 14
4C 19.5 10
9C 26 15
5C 21 11

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë