TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
NIKE Atlete NIKE MC TRAINER
Kodi i artikullit:
(CU3580-001)
NIKE

NIKE Atlete NIKE MC TRAINER

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 11 45 29
 • 8 41 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj të krijuara për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive. Këto atlete për meshkuj janë të qëndrueshme dhe fleksibël, pavarësisht nëse ushtroheni në palestër apo jashtë. Shtresa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme. Tabani është është më i trashë nën thembër për të siguruar stabilitet gjatë ngritjes së peshave, ndërsa pjesa e përparme është më e hollë, kështu që keni fleksibilitet kur vraponi. Pjesa e sipërme rrjetë i jep këmbës rehati dhe ajrosje më të mirë. Pavarësisht nëse stërviteni fort në palestër, ngrini pesha apo vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj do të jenë një zgjedhje e shkëlqyer për ju. Specifikim: Atlete për meshkuj Taban prej gome Pjesa e sipërme me rrjetë Ngjyra: gri Kodi i artikullit: CU3580-001 .
Detaje

Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj të krijuara për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive. Këto atlete për meshkuj janë të qëndrueshme dhe fleksibël, pavarësisht nëse ushtroheni në palestër apo jashtë. Shtresa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme. Tabani është është më i trashë nën thembër për të siguruar stabilitet gjatë ngritjes së peshave, ndërsa pjesa e përparme është më e hollë, kështu që keni fleksibilitet kur vraponi. Pjesa e sipërme rrjetë i jep këmbës rehati dhe ajrosje më të mirë. Pavarësisht nëse stërviteni fort në palestër, ngrini pesha apo vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj do të jenë një zgjedhje e shkëlqyer për ju.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome
 • Pjesa e sipërme me rrjetë
 • Ngjyra: gri
 • Kodi i artikullit: CU3580-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT MC TRAINER
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
10 44 28
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
11 45 29
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj të krijuara për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive. Këto atlete për meshkuj janë të qëndrueshme dhe fleksibël, pavarësisht nëse ushtroheni në palestër apo jashtë. Shtresa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme. Tabani është është më i trashë nën thembër për të siguruar stabilitet gjatë ngritjes së peshave, ndërsa pjesa e përparme është më e hollë, kështu që keni fleksibilitet kur vraponi. Pjesa e sipërme rrjetë i jep këmbës rehati dhe ajrosje më të mirë. Pavarësisht nëse stërviteni fort në palestër, ngrini pesha apo vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj do të jenë një zgjedhje e shkëlqyer për ju.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome
 • Pjesa e sipërme me rrjetë
 • Ngjyra: gri
 • Kodi i artikullit: CU3580-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT MC TRAINER
KATEGORIJABIH FA_TRAINING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
9 42.5 27
10 44 28
8" 42 26.5
9" 43 27.5
7" 40.5 25.5
11 45 29
8 41 26

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU6445-400
Nike Air Zoom SuperRep 2 janë atlete për meshkuj të dizajnuara për st&...
12.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CJ0773-410
7.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.900 LEK
Ndihmë