TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
NIKE Produkte MC TRAINER
Kodi i artikullit:
(CU3580-001)
NIKE

NIKE Produkte MC TRAINER

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9 42.5 27
 • 10 44 28
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 11 45 29
 • 8 41 26
Ruani në listën e të preferuarave
Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj të krijuara për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive. Këto atlete për meshkuj janë të qëndrueshme dhe fleksibël, pavarësisht nëse ushtroheni në palestër apo jashtë. Shtresa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme. Tabani është është më i trashë nën thembër për të siguruar stabilitet gjatë ngritjes së peshave, ndërsa pjesa e përparme është më e hollë, kështu që keni fleksibilitet kur vraponi. Pjesa e sipërme rrjetë i jep këmbës rehati dhe ajrosje më të mirë. Pavarësisht nëse stërviteni fort në palestër, ngrini pesha apo vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj do të jenë një zgjedhje e shkëlqyer për ju. Specifikim: Atlete për meshkuj Taban prej gome Pjesa e sipërme me rrjetë Ngjyra: gri Kodi i artikullit: CU3580-001 .
Detaje

Nike MC Trainer janë atlete për meshkuj të krijuara për t'iu përgjigjur me sukses sfidave të ndryshme sportive. Këto atlete për meshkuj janë të qëndrueshme dhe fleksibël, pavarësisht nëse ushtroheni në palestër apo jashtë. Shtresa e gomës siguron tërheqje në sipërfaqe të ndryshme. Tabani është është më i trashë nën thembër për të siguruar stabilitet gjatë ngritjes së peshave, ndërsa pjesa e përparme është më e hollë, kështu që keni fleksibilitet kur vraponi. Pjesa e sipërme rrjetë i jep këmbës rehati dhe ajrosje më të mirë. Pavarësisht nëse stërviteni fort në palestër, ngrini pesha apo vraponi në distanca të shkurtra, këto atlete për meshkuj do të jenë një zgjedhje e shkëlqyer për ju.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Taban prej gome
 • Pjesa e sipërme me rrjetë
 • Ngjyra: gri
 • Kodi i artikullit: CU3580-001
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë