TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CW7358-500)
NIKE

NIKE Atlete AIR ZOOM PEGASUS 38

Çmimi i mëparshëm
18.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.000 LEK
Çmimi me zbritje
12.600 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 39 25
 • 6 36.5 23
 • 8.5 40 25.5
 • 7 38 24
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Zoom Pegasus 38 janë atlete vrapimi për femra të dizajnuara për të ofruar reagim dhe mbështetje të lartë në pistë. Versioni i fundit i modelit të famshëm Pegasus ruan tiparet më të mira të paraardhësve të tij, duke theksuar pjesën e sipërme të përmirësuar. Pjesa e përparme është zgjeruar ndjeshëm, që do të thotë më shumë hapësirë ​​dhe liri në gishtat e këmbëve tuaja. Materiali rrjetë është i lehtë dhe ajroset që ofron një ndjenjë komforti dhe ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve. E njëjta gjë me këtë version është shtresa Nike React në tabanin e mesëm, e cila është e lehtë, elastike dhe shumë e qëndrueshme. Më shumë shtresë do të thotë mbrojtje më e mirë, ndërsa një njësi më e madhe Zoom Air siguron më shumë reagim në çdo hap. Tabani i gomës është i përbërë prej afërsisht 9% material i ricikluar Nike Grind. Mos matni kohën ose kilometrat, por shijoni një ndjenjë të paçmuar kënaqësie ndërsa vraponi me atletet Nike Air Zoom Pegasus 38. Specifikim: Atlete vrapimi për femra Pjesa e sipërme: tekstile Tabani i mesëm Nike React Njësia Zoom Air Taban prej gome .
Detaje

Nike Air Zoom Pegasus 38 janë atlete vrapimi për femra të dizajnuara për të ofruar reagim dhe mbështetje të lartë në pistë. Versioni i fundit i modelit të famshëm Pegasus ruan tiparet më të mira të paraardhësve të tij, duke theksuar pjesën e sipërme të përmirësuar. Pjesa e përparme është zgjeruar ndjeshëm, që do të thotë më shumë hapësirë ​​dhe liri në gishtat e këmbëve tuaja. Materiali rrjetë është i lehtë dhe ajroset që ofron një ndjenjë komforti dhe ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve. E njëjta gjë me këtë version është shtresa Nike React në tabanin e mesëm, e cila është e lehtë, elastike dhe shumë e qëndrueshme. Më shumë shtresë do të thotë mbrojtje më e mirë, ndërsa një njësi më e madhe Zoom Air siguron më shumë reagim në çdo hap. Tabani i gomës është i përbërë prej afërsisht 9% material i ricikluar Nike Grind. Mos matni kohën ose kilometrat, por shijoni një ndjenjë të paçmuar kënaqësie ndërsa vraponi me atletet Nike Air Zoom Pegasus 38.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Pjesa e sipërme: tekstile
 • Tabani i mesëm Nike React
 • Njësia Zoom Air
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT PEGASUS
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
6 36.5 23
8" 40 25.5
7 38 24
6" 37.5 23.5
7" 38.5 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Air Zoom Pegasus 38 janë atlete vrapimi për femra të dizajnuara për të ofruar reagim dhe mbështetje të lartë në pistë. Versioni i fundit i modelit të famshëm Pegasus ruan tiparet më të mira të paraardhësve të tij, duke theksuar pjesën e sipërme të përmirësuar. Pjesa e përparme është zgjeruar ndjeshëm, që do të thotë më shumë hapësirë ​​dhe liri në gishtat e këmbëve tuaja. Materiali rrjetë është i lehtë dhe ajroset që ofron një ndjenjë komforti dhe ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve. E njëjta gjë me këtë version është shtresa Nike React në tabanin e mesëm, e cila është e lehtë, elastike dhe shumë e qëndrueshme. Më shumë shtresë do të thotë mbrojtje më e mirë, ndërsa një njësi më e madhe Zoom Air siguron më shumë reagim në çdo hap. Tabani i gomës është i përbërë prej afërsisht 9% material i ricikluar Nike Grind. Mos matni kohën ose kilometrat, por shijoni një ndjenjë të paçmuar kënaqësie ndërsa vraponi me atletet Nike Air Zoom Pegasus 38.

Specifikim:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Pjesa e sipërme: tekstile
 • Tabani i mesëm Nike React
 • Njësia Zoom Air
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT PEGASUS
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
6 36.5 23
8" 40 25.5
7 38 24
6" 37.5 23.5
7" 38.5 24.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DA1106-006
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Ndihmë