TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DA2776-003)
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 3

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5Y 37.5 23.5
 • 7Y 40 25
 • 6.5Y 39 24.5
 • 5.5Y 38 24
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 4Y 36 23
 • 6Y 38.5 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e fëmijëve tuaj gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është bërë në një kombinim të copës të rrjetës së ricikluar dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës. Mbushjet me shtresë të butë lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe sigurojnë rehati në çdo hap. Shtresat e buta mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i  gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gomë të ricikluar Nike Grind. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike .
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e fëmijëve tuaj gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është bërë në një kombinim të copës të rrjetës së ricikluar dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës. Mbushjet me shtresë të butë lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe sigurojnë rehati në çdo hap. Shtresat e buta mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i  gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gomë të ricikluar Nike Grind.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
3"Y 35.5 22.5
4"Y 36.5 23.5
4Y 36 23
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm që do të mbështesin këmbët e fëmijëve tuaj gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk ka asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është bërë në një kombinim të copës të rrjetës së ricikluar dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës. Mbushjet me shtresë të butë lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe sigurojnë rehati në çdo hap. Shtresat e buta mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i  gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gomë të ricikluar Nike Grind.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5Y 37.5 23.5
7Y 40 25
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
3"Y 35.5 22.5
4"Y 36.5 23.5
4Y 36 23
6Y 38.5 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë