në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-104)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 2.5Y 34 21.5
 • 12.5C 30 18.5
 • 3Y 35 22
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 13.5C *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë me një prerje klasike të destinuar për fëmijët nga 4 deri në 10 vjeç. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Cilësia e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. E gjithë gjatësia e tabanit të gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj. Ato mund të vishen gjatë aktiviteteve të ndryshme. Specifikim: Atlete për fëmijë Prerje klasike Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstile .
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë me një prerje klasike të destinuar për fëmijët nga 4 deri në 10 vjeç.

Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Cilësia e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. E gjithë gjatësia e tabanit të gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj. Ato mund të vishen gjatë aktiviteteve të ndryshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Prerje klasike
 • Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstile
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CD7783-003
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DM4193-002
5.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete DA2777-004
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DM4193-001
5.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.000 LEK
Ndihmë