në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5453-104)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 26
 • 27
 • 23.5
 • 22
 • 21
 • 25
 • 19.5
 • Univerzalno
  *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Borough Low 2 janë atlete unisex për fëmijë me një pamje të njohur që janë frymëzim në modelet klasike të kësaj marke kulti. Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike, dhe janë të lehta për tu mirëmbajtur. Tabani prej gome siguron kapje dhe qëndrueshmëri të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'ju sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë. Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre. Specifikim: Atlete Unisex për fëmijë Shirit Velcro Pjesa e sipërme prej lëkure Tabani prej gome Ngjyra: E bardhë .
Detaje

Nike Court Borough Low 2 janë atlete unisex për fëmijë me një pamje të njohur që janë frymëzim në modelet klasike të kësaj marke kulti.

Pjesa e sipërme prej lëkure u jep atyre një pamje klasike, dhe janë të lehta për tu mirëmbajtur.

Tabani prej gome siguron kapje dhe qëndrueshmëri të mirë në sipërfaqe të ndryshme, gjë që do t'ju sigurojë të vegjëlve tuaj një hap të sigurt në çdo kohë.

Shiritat Velcro e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen e tyre.

Specifikim:

 • Atlete Unisex për fëmijë
 • Shirit Velcro
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Tabani prej gome
 • Ngjyra: E bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë