TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete EQ21 RUN EL K
adidas Atlete EQ21 RUN EL K
adidas Atlete EQ21 RUN EL K
adidas Atlete EQ21 RUN EL K
Kodi i artikullit:
(GZ5399)
adidas

adidas Atlete EQ21 RUN EL K

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 2 34 20.8
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 11K 29 17.4
 • 2- 35 21.2
 • 10K 28 16.6
 • 11-K 30 17.8
 • 12-K 31 18.7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas EQ21 RUN janë atlete për fëmijë unisex, të cilat janë të përshtatshme për vrapim në të gjitha llojet e terrenit. Pavarësisht nëse është bar, tokë apo asfalt, ky model ngjitet lehtësisht në çdo sipërfaqe. Teknologjia ultra e butë Bounce siguron rehati në jastëk, ndërsa shtresa antimikrobike OrthoLite® redukton djersitjen dhe aromat e pakëndshme. Pjesa e sipërme është prej tekstili që përmban 50% material të ricikluar Primegreen me performancë të lartë. Lërini fëmijët të jenë aktivë dhe të lirë çdo ditë në atletet e  vrapimit EQ21 RUN, të cilat garantojnë siguri dhe mbështetje të rehatshme. Materialet Primegreen dhe teknologjia Primeblue janë zgjedhja e adidas për mbrojtjen e planetit tonë. Marka adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë të mundshme. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile Materialet e ricikluara me bazë të gjelbër Shtresë antibakteriale OrthoLite® Teknologjia Bounce Ngjyra: e zezë / e kuqe   .
Detaje

adidas EQ21 RUN janë atlete për fëmijë unisex, të cilat janë të përshtatshme për vrapim në të gjitha llojet e terrenit.

Pavarësisht nëse është bar, tokë apo asfalt, ky model ngjitet lehtësisht në çdo sipërfaqe.

Teknologjia ultra e butë Bounce siguron rehati në jastëk, ndërsa shtresa antimikrobike OrthoLite® redukton djersitjen dhe aromat e pakëndshme.

Pjesa e sipërme është prej tekstili që përmban 50% material të ricikluar Primegreen me performancë të lartë.

Lërini fëmijët të jenë aktivë dhe të lirë çdo ditë në atletet e  vrapimit EQ21 RUN, të cilat garantojnë siguri dhe mbështetje të rehatshme.

Materialet Primegreen dhe teknologjia Primeblue janë zgjedhja e adidas për mbrojtjen e planetit tonë.

Marka adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë të mundshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile
 • Materialet e ricikluara me bazë të gjelbër
 • Shtresë antibakteriale OrthoLite®
 • Teknologjia Bounce
 • Ngjyra: e zezë / e kuqe

 

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
13-K 32 19.5
1 33 20
11K 29 17.4
2- 35 21.2
10K 28 16.6
11-K 30 17.8
12-K 31 18.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas EQ21 RUN janë atlete për fëmijë unisex, të cilat janë të përshtatshme për vrapim në të gjitha llojet e terrenit.

Pavarësisht nëse është bar, tokë apo asfalt, ky model ngjitet lehtësisht në çdo sipërfaqe.

Teknologjia ultra e butë Bounce siguron rehati në jastëk, ndërsa shtresa antimikrobike OrthoLite® redukton djersitjen dhe aromat e pakëndshme.

Pjesa e sipërme është prej tekstili që përmban 50% material të ricikluar Primegreen me performancë të lartë.

Lërini fëmijët të jenë aktivë dhe të lirë çdo ditë në atletet e  vrapimit EQ21 RUN, të cilat garantojnë siguri dhe mbështetje të rehatshme.

Materialet Primegreen dhe teknologjia Primeblue janë zgjedhja e adidas për mbrojtjen e planetit tonë.

Marka adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë të mundshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile
 • Materialet e ricikluara me bazë të gjelbër
 • Shtresë antibakteriale OrthoLite®
 • Teknologjia Bounce
 • Ngjyra: e zezë / e kuqe

 

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
13-K 32 19.5
1 33 20
11K 29 17.4
2- 35 21.2
10K 28 16.6
11-K 30 17.8
12-K 31 18.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë