TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF
Atlete futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FY6341)
adidas

adidas Atlete PREDATOR FREAK .4 TF

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
7.200 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 39 1/3 24.2
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10- 45 1/3 28
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 11 46 28.4
 • 7 40 2/3 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të dizajnuara me teknologjitë më të fundit, adidas PREDATOR FREAK 4 këpucët e futbollit për meshkuj janë bërë për të luajtur në lloje të ndryshme të barit artificial, si dhe në bar natyral dhe terren të fortë. Pajisja me lidhëse e bën çdo hap të qëndrueshëm. Pjesa e sipërme sintetike me mikroteksturë dhe elemente mbizotëruese të shtypura 3D të Demonscale siguron prekje perfekte dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit. Ju nuk mund ta ndryshoni lojën derisa të lejoni që loja t'ju ndryshojë ju. Lëshoni veten tuaj dhe jini të pandalshëm në fushë me këpucët e futbollit adidas PREDATOR FREAK .4. Ata janë një partner i besueshëm i cili nuk do t’ju ​​bëjë të humbni rrugën e suksesit. Specifikim: Këpucë futbolli për meshkuj Për të luajtur në bar artificial dhe natyral Pjesa e sipërme: tekstil, sintetikë Shtypja 3D e shkallëzuar Ngjyra: E kuqe /E zezë .
Detaje

Të dizajnuara me teknologjitë më të fundit, adidas PREDATOR FREAK 4 këpucët e futbollit për meshkuj janë bërë për të luajtur në lloje të ndryshme të barit artificial, si dhe në bar natyral dhe terren të fortë.

Pajisja me lidhëse e bën çdo hap të qëndrueshëm.

Pjesa e sipërme sintetike me mikroteksturë dhe elemente mbizotëruese të shtypura 3D të Demonscale siguron prekje perfekte dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit.

Ju nuk mund ta ndryshoni lojën derisa të lejoni që loja t'ju ndryshojë ju.

Lëshoni veten tuaj dhe jini të pandalshëm në fushë me këpucët e futbollit adidas PREDATOR FREAK .4.

Ata janë një partner i besueshëm i cili nuk do t’ju ​​bëjë të humbni rrugën e suksesit.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Për të luajtur në bar artificial dhe natyral
 • Pjesa e sipërme: tekstil, sintetikë
 • Shtypja 3D e shkallëzuar
 • Ngjyra: E kuqe /E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
11 46 28.4
7 40 2/3 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Të dizajnuara me teknologjitë më të fundit, adidas PREDATOR FREAK 4 këpucët e futbollit për meshkuj janë bërë për të luajtur në lloje të ndryshme të barit artificial, si dhe në bar natyral dhe terren të fortë.

Pajisja me lidhëse e bën çdo hap të qëndrueshëm.

Pjesa e sipërme sintetike me mikroteksturë dhe elemente mbizotëruese të shtypura 3D të Demonscale siguron prekje perfekte dhe kontroll të jashtëzakonshëm të topit.

Ju nuk mund ta ndryshoni lojën derisa të lejoni që loja t'ju ndryshojë ju.

Lëshoni veten tuaj dhe jini të pandalshëm në fushë me këpucët e futbollit adidas PREDATOR FREAK .4.

Ata janë një partner i besueshëm i cili nuk do t’ju ​​bëjë të humbni rrugën e suksesit.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për meshkuj
 • Për të luajtur në bar artificial dhe natyral
 • Pjesa e sipërme: tekstil, sintetikë
 • Shtypja 3D e shkallëzuar
 • Ngjyra: E kuqe /E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Futboll
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10- 45 1/3 28
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
11 46 28.4
7 40 2/3 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW9205
Dizajni modern kombinohet me funksionalitetin sportiv. Pjesa e sipërme e tyre ë...
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Ndihmë