TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CU4870-001)
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX AP

Çmimi i mëparshëm
18.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.000 LEK
Çmimi me zbritje
12.600 LEK
Shuma e kursyer: 5.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 39 25
  • 6 36.5 23
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8.5 40 25.5
  • 5.5 36 22.5
  • 6.5 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike AIR MAX AP janë atlete për femra nga koleksioni Air Max. Dizajni modern është frymëzuar nga i famshmi 97 dhe sjell pamje tërheqëse, të cilat do t'ju tërheqin me elegancë dhe rehati sportive. Njësia e ajrsit në zonën e thembrës sjell rehati të vërtetë. Tabani i gomës është jashtëzakonisht i qëndrueshme dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Nëse doni elegancë të vërtetë sportive dhe rehati unike Air Max, këto atlete janë zgjedhja e duhur për ju. SPECIFIKIM PRODUKTI: Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile Tabani i gomës Teknologjia Air Max .
Detaje

Nike AIR MAX AP janë atlete për femra nga koleksioni Air Max. Dizajni modern është frymëzuar nga i famshmi 97 dhe sjell pamje tërheqëse, të cilat do t'ju tërheqin me elegancë dhe rehati sportive. Njësia e ajrsit në zonën e thembrës sjell rehati të vërtetë. Tabani i gomës është jashtëzakonisht i qëndrueshme dhe ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Nëse doni elegancë të vërtetë sportive dhe rehati unike Air Max, këto atlete janë zgjedhja e duhur për ju.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

  • Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile
  • Tabani i gomës
  • Teknologjia Air Max
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 39 25
6 36.5 23
7 38 24
7" 38.5 24.5
8" 40 25.5
5" 36 22.5
6" 37.5 23.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ9321-100
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DH9523-600
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Ndihmë