TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CW3411-402)
NIKE

NIKE Atlete NIKE DOWNSHIFTER 11

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 13 47.5 31
 • 7.5 40.5 25.5
 • 7 40 25
 • 10 44 28
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10.5 44.5 28.5
 • 8.5 42 26.5
 • 11 45 29
 • 8 41 26
 • 12 46 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Downshifter 11 janë atlete vrapimi për meshkuj që ofrojnë stabilitet dhe rehati maksimale në pistë. Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike dhe përforcimeve shtesë anësore. Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë ultra e lehtë që ajroset dhe që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve. Pjesa e poshtme e gomës siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme. Specifikim: Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme Ngjyra: Blu/ E bardhë .
Detaje

Nike Downshifter 11 janë atlete vrapimi për meshkuj që ofrojnë stabilitet dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike dhe përforcimeve shtesë anësore.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë ultra e lehtë që ajroset dhe që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Pjesa e poshtme e gomës siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Ngjyra: Blu/ E bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT DOWNSHIFTER
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
13 47.5 31
7" 40.5 25.5
7 40 25
10 44 28
9 42.5 27
9" 43 27.5
10" 44.5 28.5
8" 42 26.5
11 45 29
8 41 26
12 46 30

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Downshifter 11 janë atlete vrapimi për meshkuj që ofrojnë stabilitet dhe rehati maksimale në pistë.

Këmba juaj qëndron e fiksuar dhe e qëndrueshme falë lidhëseve elastike dhe përforcimeve shtesë anësore.

Pjesa e sipërme është e përbërë nga rrjetë ultra e lehtë që ajroset dhe që lejon fleksibilitet dhe ajrosje të këmbëve.

Pjesa e poshtme e gomës siguron tërheqje të qëndrueshme në kontakt me tokën, në mënyrë që lëvizja juaj të jetë e qëndrueshme.

Specifikim:

 • Material i lehtë rrjetë në pjesën e sipërme
 • Ngjyra: Blu/ E bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT DOWNSHIFTER
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
13 47.5 31
7" 40.5 25.5
7 40 25
10 44 28
9 42.5 27
9" 43 27.5
10" 44.5 28.5
8" 42 26.5
11 45 29
8 41 26
12 46 30

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-600
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DA1105-010
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-003
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3728-004
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Ndihmë