TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CD5434-003)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7 38 24
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Dizajni i këtyre atleteve për femra është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Shtresa e qëndrueshme e gomës siguron ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme, ndërsa teknologjia Phylon e tabanit të mesëm sjell reagim dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Atletet për femra Nike Court Vision Low do të tërheqin të gjithë adhuruesit e pamjeve retro sportive. Specifikim: Atlete për femra Taban prej gome Pjesa e sipërme prej lëkure .
Detaje

Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Dizajni i këtyre atleteve për femra është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Shtresa e qëndrueshme e gomës siguron ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme, ndërsa teknologjia Phylon e tabanit të mesëm sjell reagim dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Atletet për femra Nike Court Vision Low do të tërheqin të gjithë adhuruesit e pamjeve retro sportive.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Taban prej gome
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT COURT VISION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Masa Masa EU Masa në cm
7 38 24
8 39 25
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Dizajni i këtyre atleteve për femra është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Shtresa e qëndrueshme e gomës siguron ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme, ndërsa teknologjia Phylon e tabanit të mesëm sjell reagim dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Atletet për femra Nike Court Vision Low do të tërheqin të gjithë adhuruesit e pamjeve retro sportive.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Taban prej gome
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT COURT VISION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Masa Masa EU Masa në cm
7 38 24
8 39 25
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5432-115
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5432-114
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Ndihmë