TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CD5434-003)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmimi me zbritje
8.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 6.5 37.5 23.5
  • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Dizajni i këtyre atleteve për femra është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Shtresa e qëndrueshme e gomës siguron ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme, ndërsa teknologjia Phylon e tabanit të mesëm sjell reagim dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Atletet për femra Nike Court Vision Low do të tërheqin të gjithë adhuruesit e pamjeve retro sportive. Specifikim: Atlete për femra Taban prej gome Pjesa e sipërme prej lëkure .
Detaje

Nike Court Vision Low janë atlete për femra që sjellin një përzierje të stilit retro dhe rehati moderne. Dizajni i këtyre atleteve për femra është frymëzuar nga pamja e atleteve të basketbollit të viteve 1980. Shtresa e qëndrueshme e gomës siguron ngjitje të shkëlqyer në sipërfaqe të ndryshme, ndërsa teknologjia Phylon e tabanit të mesëm sjell reagim dhe rehati të shkëlqyer në çdo hap. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure që i bën ato të lehta për t'u mirëmbajtur. Atletet për femra Nike Court Vision Low do të tërheqin të gjithë adhuruesit e pamjeve retro sportive.

Specifikim:

  • Atlete për femra
  • Taban prej gome
  • Pjesa e sipërme prej lëkure
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
7 38 24
8 39 25
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
6 36.5 23
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DH9523-002
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH0874-003
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DQ9321-100
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DH9523-600
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Ndihmë