TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CD5434-003)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE COURT VISION LO

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 7 38 24
  • 8 39 25
  • 8.5 40 25.5
  • 7.5 38.5 24.5
  • 6.5 37.5 23.5
  • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
7 38 24
8 39 25
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
7 38 24
8 39 25
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë