TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
NIKE Atlete Air Max Bolt
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CU4152-001)
NIKE

NIKE Atlete Air Max Bolt

Çmimi i mëparshëm
14.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.500 LEK
Çmimi me zbritje
10.200 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5.5 36 22.5
 • 8 39 25
 • 6 36.5 23
 • 8.5 40 25.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 7 38 24
 • 6.5 37.5 23.5
 • 9 42.5 27.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Bolt janë atlete për femra për veshje të përditshme të frymëzuara nga vrapimi, të cilat ofrojnë cilësi dhe rehati në të njëjtën kohë. Fokusi në hartimin e këtyre atleteve është për t'ju dhënë komoditet dhe mbështetje gjatë ditëve të vështira. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkurës, kështu që siguron mbështetje dhe ajrosje të mirë të këmbëve në të njëjtën kohë. Pjesa e mesme është e përbërë nga shtresë e butë dhe përmban një njësi ajri Max Air që do të zbusë çdo hap. Tabani i gomës ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet. SPECIFIKIM PRODUKTI: Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali rrjetë dhe lëkurë Tabani i gomës Lidhëse .
Detaje

Nike Air Max Bolt janë atlete për femra për veshje të përditshme të frymëzuara nga vrapimi, të cilat ofrojnë cilësi dhe rehati në të njëjtën kohë. Fokusi në hartimin e këtyre atleteve është për t'ju dhënë komoditet dhe mbështetje gjatë ditëve të vështira. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkurës, kështu që siguron mbështetje dhe ajrosje të mirë të këmbëve në të njëjtën kohë. Pjesa e mesme është e përbërë nga shtresë e butë dhe përmban një njësi ajri Max Air që do të zbusë çdo hap. Tabani i gomës ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali rrjetë dhe lëkurë
 • Tabani i gomës
 • Lidhëse
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX MOTION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5" 36 22.5
8 39 25
6 36.5 23
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
7 38 24
6" 37.5 23.5
9 42.5 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Air Max Bolt janë atlete për femra për veshje të përditshme të frymëzuara nga vrapimi, të cilat ofrojnë cilësi dhe rehati në të njëjtën kohë. Fokusi në hartimin e këtyre atleteve është për t'ju dhënë komoditet dhe mbështetje gjatë ditëve të vështira. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim i materialit rrjetë dhe lëkurës, kështu që siguron mbështetje dhe ajrosje të mirë të këmbëve në të njëjtën kohë. Pjesa e mesme është e përbërë nga shtresë e butë dhe përmban një njësi ajri Max Air që do të zbusë çdo hap. Tabani i gomës ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme e përbërë nga materiali rrjetë dhe lëkurë
 • Tabani i gomës
 • Lidhëse
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX MOTION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC AIR MAX CORE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
5" 36 22.5
8 39 25
6 36.5 23
8" 40 25.5
7" 38.5 24.5
7 38 24
6" 37.5 23.5
9 42.5 27.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5432-115
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5432-114
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Ndihmë