TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
NIKE Atlete AIR MAX AP
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU4826-101)
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX AP

Çmimi i mëparshëm
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9.5 43 27.5
 • 11 45 29
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26
 • 7.5 40.5 25.5
 • 10 44 28
 • 9 42.5 27
 • 7 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike AIR MAX AP janë atlete për meshkuj nga koleksioni Air Max. Dizajni modern do t'ju tërheqi me elegancën dhe rehatinë sportive. Një airbag në zonën e thembrës siguron rehati dhe komoditet. Goma është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe fiksohet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Nëse doni elegancë të vërtetë sportive dhe rehati unike, këto atlete janë zgjedhja e duhur për ju. SPECIFIKIM PRODUKTI: Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile Pjesa e poshtme: Gomë Teknologjia Air Max .
Detaje

Nike AIR MAX AP janë atlete për meshkuj nga koleksioni Air Max. Dizajni modern do t'ju tërheqi me elegancën dhe rehatinë sportive. Një airbag në zonën e thembrës siguron rehati dhe komoditet. Goma është jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe fiksohet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Nëse doni elegancë të vërtetë sportive dhe rehati unike, këto atlete janë zgjedhja e duhur për ju.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

 • Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile
 • Pjesa e poshtme: Gomë
 • Teknologjia Air Max
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
9" 43 27.5
11 45 29
8" 42 26.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
10 44 28
9 42.5 27
7 40 25
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë