TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
NIKE Atlete Star Runner 3
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DA2777-601)
NIKE

NIKE Atlete Star Runner 3

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmimi me zbritje
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11C 28 17
 • 13C 31 19
 • 12C 29.5 18
 • 12.5C 30 18.5
 • 1.5Y 33 20.5
 • 1Y 32 20
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjëlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk kanë asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të rrjetës së ricikluar në gishta dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës. Lidhja klasike plotësohet me një rrip të gjerë velcro mbi pjesën e sipërme të këmbës, gjë që e bën më të lehtë veshjen e atleteve. Mbushjet me shkumë të tabanit të mesëm lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe sigurojnë rehati në çdo hap. Shtresa të buta mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gomë të ricikluar Nike Grind. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike Tabani i gomës .
Detaje

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjëlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk kanë asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të rrjetës së ricikluar në gishta dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës. Lidhja klasike plotësohet me një rrip të gjerë velcro mbi pjesën e sipërme të këmbës, gjë që e bën më të lehtë veshjen e atleteve. Mbushjet me shkumë të tabanit të mesëm lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe sigurojnë rehati në çdo hap. Shtresa të buta mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gomë të ricikluar Nike Grind.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Tabani i gomës
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP PRE SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC SELF REFLECT
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
13C 31 19
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
1"Y 33 20.5
1Y 32 20
2"Y 34 21.5
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Star Runner 3 janë atlete për fëmijë me dizajn të gjithanshëm për të vegjëlit që do të mbështesin këmbët e tyre gjatë gjithë ditës. Vrapimi, kërcimi, ecja, nuk kanë asnjë aktivitet që ky model nuk mund ta përballojë. Pjesa e sipërme është e përbërë në një kombinim të rrjetës së ricikluar në gishta dhe lëkurë sintetike të qëndrueshme në zonën e thembrës. Lidhja klasike plotësohet me një rrip të gjerë velcro mbi pjesën e sipërme të këmbës, gjë që e bën më të lehtë veshjen e atleteve. Mbushjet me shkumë të tabanit të mesëm lehtësojnë presionin në sipërfaqe dhe sigurojnë rehati në çdo hap. Shtresa të buta mbulojnë kyçin e këmbës dhe pjesën e brendshme të atleteve për një ndjenjë rehatie shtesë. Tabani i gomës me pjesë fleksibël dhe cilësi ndjek lëvizjen natyrale të këmbëve dhe mundëson tërheqje optimale. Këto atlete janë përbërë nga të paktën 20% materiale të ricikluara, përfshirë gomë të ricikluar Nike Grind.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: tekstile, sintetike
 • Tabani i gomës
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
GMO_CONSUMER_GROUP PRE SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT STAR RUNNER
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC SELF REFLECT
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11C 28 17
13C 31 19
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
1"Y 33 20.5
1Y 32 20
2"Y 34 21.5
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë