TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DA1334-176)
NIKE

NIKE Atlete JR LEGEND 9 CLUB TF

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 3.5Y 35.5 22.5
  • 5Y 37.5 23.5
  • 6Y 38.5 24
  • 5.5Y 38 24
  • 4Y 36 23
  • 3Y 35 22
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Jr. Tiempo Legend 9 Club TF janë këpucë futbolli për fëmijë për sipërfaqe artificiale dhe përfaqësojnë versionin më të lehtë të këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për kontakt më të mirë me topin. Tabani i gomës është projektuar për të siguruar tërheqje shumëdrejtimëshe në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme. Specifikim: Këpucë futbolli për fëmijë Për lojë në sipërfaqe artificiale .
Detaje

Nike Jr. Tiempo Legend 9 Club TF janë këpucë futbolli për fëmijë për sipërfaqe artificiale dhe përfaqësojnë versionin më të lehtë të këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për kontakt më të mirë me topin. Tabani i gomës është projektuar për të siguruar tërheqje shumëdrejtimëshe në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme.

Specifikim:

  • Këpucë futbolli për fëmijë
  • Për lojë në sipërfaqe artificiale
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
3"Y 35.5 22.5
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
5"Y 38 24
4Y 36 23
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Jr. Tiempo Legend 9 Club TF janë këpucë futbolli për fëmijë për sipërfaqe artificiale dhe përfaqësojnë versionin më të lehtë të këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për kontakt më të mirë me topin. Tabani i gomës është projektuar për të siguruar tërheqje shumëdrejtimëshe në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme.

Specifikim:

  • Këpucë futbolli për fëmijë
  • Për lojë në sipërfaqe artificiale
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP GRD SCHOOL UNSX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
3"Y 35.5 22.5
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24
5"Y 38 24
4Y 36 23
3Y 35 22

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CV0795-600
Nike Jr Atletet e futbollit për fëmijë Mercurial Superfly 8 Club TF jan&eum...
5.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CV0945-600
Nike JR MERCURIAL VAPOR 14 CLUB TF janë atlete futbolli për fëmijë nga...
4.800 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.800 LEK
Ndihmë