TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete LEGEND 9 CLUB TF
NIKE Atlete LEGEND 9 CLUB TF
Atlete futbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DA1193-176)
NIKE

NIKE Atlete LEGEND 9 CLUB TF

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
7.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.400 LEK
Çmimi me zbritje
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 40.5 25.5
 • 12 46 30
 • 8.5 42 26.5
 • 8 41 26
 • 9 42.5 27
 • 11 45 29
 • 10.5 44.5 28.5
 • 10 44 28
 • 9.5 43 27.5
 • 7 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pushtoni fushën me këpucët e futbollit Nike Tiempo Legend 9 Club TF, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për të bërë kontakt më të mirë me topin.Tabani i gomës është projektuar për të siguruar tërheqje shumëdrejtimëshe në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të mirë të atleteve Tiempo Legend 9 ClubTF. Specifikim: Këpucë futbolli për të rritur Për lojë në sipërfaqe artificiale .
Detaje

Pushtoni fushën me këpucët e futbollit Nike Tiempo Legend 9 Club TF, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për të bërë kontakt më të mirë me topin.Tabani i gomës është projektuar për të siguruar tërheqje shumëdrejtimëshe në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të mirë të atleteve Tiempo Legend 9 ClubTF.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Për lojë në sipërfaqe artificiale
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
12 46 30
8" 42 26.5
8 41 26
9 42.5 27
11 45 29
10" 44.5 28.5
10 44 28
9" 43 27.5
7 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Pushtoni fushën me këpucët e futbollit Nike Tiempo Legend 9 Club TF, versioni më i lehtë i këtij modeli deri më tani. Pjesa e përparme ka një strukturë të theksuar për driblim, kalim dhe gjuajtje të saktë. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike mbështetet nga pjesë me teksturë të butë me shtresë për të bërë kontakt më të mirë me topin.Tabani i gomës është projektuar për të siguruar tërheqje shumëdrejtimëshe në sipërfaqet e jashtme dhe të brendshme. Zbuloni futbollin nga një këndvështrim tjetër, duke shijuar performancën më të mirë të atleteve Tiempo Legend 9 ClubTF.

Specifikim:

 • Këpucë futbolli për të rritur
 • Për lojë në sipërfaqe artificiale
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
GMO_CONSUMER_GROUP ADULT UNISEX
GPO_FRSTOFRDT TIEMPO
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC CLUB
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
7" 40.5 25.5
12 46 30
8" 42 26.5
8 41 26
9 42.5 27
11 45 29
10" 44.5 28.5
10 44 28
9" 43 27.5
7 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë