TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2
NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(CU3505-105)
NIKE

NIKE Atlete WMNS NIKE RENEW RUN 2

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
13.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
13.400 LEK
Çmimi me zbritje
10.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 40 25.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 6.5 37.5 23.5
  • 8 39 25
  • 6 36.5 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Nike Renew Run 2 ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme. Tabani me densitet të dyfishtë me shtresë Lunar u siguron këmbëve tuaja një vrapim të butë dhe të rehatshëm. Janë projektuar për të ndjekur strukturën e skajeve anësore, duke sjellë rehati me çdo hap të ndërmarrë. Rrjeta që ajroset ju ndihmon të ruani një ndjenjë rehatie dhe sigurie duke rritur rrjedhën e ajrit. Materiali i pjesës së sipërme mundëson rregullim më të mirë të këmbëve, për më shumë hapësirë ​​në pjesën e përparme dhe në gishtërinjë. SPECIFIKIM PRODUKTI: Dizajni TPU Swoosh .
Detaje

Atletet për meshkuj Nike Renew Run 2 ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme. Tabani me densitet të dyfishtë me shtresë Lunar u siguron këmbëve tuaja një vrapim të butë dhe të rehatshëm. Janë projektuar për të ndjekur strukturën e skajeve anësore, duke sjellë rehati me çdo hap të ndërmarrë. Rrjeta që ajroset ju ndihmon të ruani një ndjenjë rehatie dhe sigurie duke rritur rrjedhën e ajrit. Materiali i pjesës së sipërme mundëson rregullim më të mirë të këmbëve, për më shumë hapësirë ​​në pjesën e përparme dhe në gishtërinjë.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

  • Dizajni TPU Swoosh
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT RENEW RUN
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 40 25.5
7 38 24
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
8 39 25
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Atletet për meshkuj Nike Renew Run 2 ofrojnë mbështetje të sigurt dhe tërheqje të qëndrueshme. Tabani me densitet të dyfishtë me shtresë Lunar u siguron këmbëve tuaja një vrapim të butë dhe të rehatshëm. Janë projektuar për të ndjekur strukturën e skajeve anësore, duke sjellë rehati me çdo hap të ndërmarrë. Rrjeta që ajroset ju ndihmon të ruani një ndjenjë rehatie dhe sigurie duke rritur rrjedhën e ajrit. Materiali i pjesës së sipërme mundëson rregullim më të mirë të këmbëve, për më shumë hapësirë ​​në pjesën e përparme dhe në gishtërinjë.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

  • Dizajni TPU Swoosh
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT RENEW RUN
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8" 40 25.5
7 38 24
7" 38.5 24.5
6" 37.5 23.5
8 39 25
6 36.5 23

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DA1106-006
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-005
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-001
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete DC3729-101
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Ndihmë