TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE
NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH2987-100)
NIKE

NIKE Atlete NIKE COURT VISION LO BE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 7.5 40.5 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low. Pra, ju jeni të dashuruar me pamjen klasike të basketbollit të viteve 80, por keni dhe diçka për kulturën e shpejtë të lojës së sotme. Të përbëra nga të paktën 20% material i ricikluar, maja e tyre e mprehtë me shtresa të qepura janë frymëzuar nga pamja e një modeli basketbolli të vjetër, të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modele të viteve '80. Tabani i gomës jep qëndrueshmëri dhe kontroll të shkëlqyer. Specifikim: Prerje klasike Lidhëse Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale .
Detaje

Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low. Pra, ju jeni të dashuruar me pamjen klasike të basketbollit të viteve 80, por keni dhe diçka për kulturën e shpejtë të lojës së sotme. Të përbëra nga të paktën 20% material i ricikluar, maja e tyre e mprehtë me shtresa të qepura janë frymëzuar nga pamja e një modeli basketbolli të vjetër, të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modele të viteve '80. Tabani i gomës jep qëndrueshmëri dhe kontroll të shkëlqyer.

Specifikim:

 • Prerje klasike
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT COURT VISION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
9 42.5 27
8 41 26
8" 42 26.5
9" 43 27.5
10 44 28
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low. Pra, ju jeni të dashuruar me pamjen klasike të basketbollit të viteve 80, por keni dhe diçka për kulturën e shpejtë të lojës së sotme. Të përbëra nga të paktën 20% material i ricikluar, maja e tyre e mprehtë me shtresa të qepura janë frymëzuar nga pamja e një modeli basketbolli të vjetër, të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modele të viteve '80. Tabani i gomës jep qëndrueshmëri dhe kontroll të shkëlqyer.

Specifikim:

 • Prerje klasike
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT COURT VISION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
9 42.5 27
8 41 26
8" 42 26.5
9" 43 27.5
10 44 28
7" 40.5 25.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë