TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
NIKE Atlete Court Vision Low
Atlete basketbolli për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DH2987-001)
NIKE

NIKE Atlete Court Vision Low

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 12 46 30
 • 10 44 28
 • 9.5 43 27.5
 • 8 41 26
 • 12.5 47 30.5
 • 8.5 42 26.5
 • 11 45 29
 • 9 42.5 27
 • 11.5 45.5 29.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 10.5 44.5 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low. Të përbëra nga të paktën 20% material i ricikluar, maja e tyre e mprehtë me shtresa të qepura është frymëzuar nga atletet e basketbollit. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modele të viteve '80. Kombinimi i tabanit të gomës dhe pjesës së sipërme të jep një pamje të pastër dhe të qartë, e cila është e rehatshme dhe e qëndrueshme. Shtresa e gomës jep qëndrueshmëri dhe kontroll të shkëlqyer. Specifikim: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike .
Detaje

Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low. Të përbëra nga të paktën 20% material i ricikluar, maja e tyre e mprehtë me shtresa të qepura është frymëzuar nga atletet e basketbollit. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modele të viteve '80. Kombinimi i tabanit të gomës dhe pjesës së sipërme të jep një pamje të pastër dhe të qartë, e cila është e rehatshme dhe e qëndrueshme. Shtresa e gomës jep qëndrueshmëri dhe kontroll të shkëlqyer.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT COURT VISION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
12 46 30
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26
12" 47 30.5
8" 42 26.5
11 45 29
9 42.5 27
11" 45.5 29.5
7" 40.5 25.5
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Njihuni me atletet e reja për meshkuj Nike Court Vision Low. Të përbëra nga të paktën 20% material i ricikluar, maja e tyre e mprehtë me shtresa të qepura është frymëzuar nga atletet e basketbollit. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modele të viteve '80. Kombinimi i tabanit të gomës dhe pjesës së sipërme të jep një pamje të pastër dhe të qartë, e cila është e rehatshme dhe e qëndrueshme. Shtresa e gomës jep qëndrueshmëri dhe kontroll të shkëlqyer.

Specifikim:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe sintetike
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle, Basketboll
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
GMO_CONSUMER_GROUP MENS
GPO_FRSTOFRDT COURT VISION
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
12 46 30
10 44 28
9" 43 27.5
8 41 26
12" 47 30.5
8" 42 26.5
11 45 29
9 42.5 27
11" 45.5 29.5
7" 40.5 25.5
10" 44.5 28.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD4165-001
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2944-400
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Ndihmë