TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
HOKA Atlete Rincon 3
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(1119396-SPCN)
HOKA

HOKA Atlete Rincon 3

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
17.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
17.900 LEK
Çmimi me zbritje
14.300 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 40 25
  • 6 37 1/3 23
  • 7.5 39 1/3 24.5
  • 6.5 38 23.5
  • 5.5 36 2/3 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka HOKA
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 40 25
6 37 1/3 23
7" 39 1/3 24.5
6" 38 23.5
5" 36 2/3 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka HOKA
KATEGORIJABIH FA_RUNNING
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
8 40 25
6 37 1/3 23
7" 39 1/3 24.5
6" 38 23.5
5" 36 2/3 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë