TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
hoka
10 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1127893-MSPBL
Atlete për vrapim për meshkuj
21.900 LEK
Masa
9.5
11
8
10
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1119394-BWHT
Atlete për vrapim për femra
21.900 LEK
Masa
6
8
7
5.5
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1121374-BWHT
Atlete për vrapim për meshkuj
21.900 LEK
Masa
11
8.5
9.5
10
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1119393-ACTL
Atlete për vrapim për meshkuj
21.900 LEK
Masa
10
8
8.5
9.5
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1110496-BCEP
Atlete për vrapim për meshkuj
18.900 LEK
Masa
8.5
8
10
9
9.5
7.5
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1123194-PABF
Atlete për vrapim për meshkuj
14.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.900 LEK
Masa
10
8
7.5
9
11
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1123164-BDBB
Atlete për vrapim për femra
14.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.900 LEK
Masa
7
8
5.5
6
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1123195-FFIR
Atlete për vrapim për femra
14.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.900 LEK
Masa
7.5
8
5.5
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1119393-BCBT
Atlete për vrapim për meshkuj
14.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.900 LEK
Masa
11
9
8.5
8
10
7.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1119396-BWHT
Atlete për vrapim për femra
10.700 LEK
Shuma e kursyer 40%
17.900 LEK
Masa
7.5
6
6.5
5.5
8