TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
adidas Atlete GRAND COURT
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ0489)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6- 40 24.6
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
  • 3- 36 22.1
  • 4 36 2/3 22.5
  • 6 39 1/3 24.2
  • 3 35.5 21.6
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH HO_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
6 39 1/3 24.2
3 35.5 21.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH HO_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
5- 38 2/3 23.8
6- 40 24.6
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
6 39 1/3 24.2
3 35.5 21.6

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H01539
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H01547
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ8587
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Ndihmë