TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
adidas Atlete GRAND COURT LTS K
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ0490)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT LTS K

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5 38 23.3
  • 6 39 1/3 24.2
  • 6- 40 24.6
  • 3 35.5 21.6
  • 3- 36 22.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH HO_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
3 35.5 21.6
3- 36 22.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH HO_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
4 36 2/3 22.5
5- 38 2/3 23.8
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
3 35.5 21.6
3- 36 22.1

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H01547
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ8587
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7534
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Ndihmë