TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
adidas Atlete TERREX AX2R K
Kodi i artikullit:
(FX4185)
adidas

adidas Atlete TERREX AX2R K

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
7.800 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 39 1/3 24.2
  • 5 38 23.3
  • 6- 40 24.6
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 4 36 2/3 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Outdoor
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
5 38 23.3
6- 40 24.6
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8
4 36 2/3 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Qëllimi Outdoor
Masa Masa EU Masa në cm
6 39 1/3 24.2
5 38 23.3
6- 40 24.6
4- 37 1/3 22.9
5- 38 2/3 23.8
4 36 2/3 22.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX4186
7.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.700 LEK
Ndihmë