TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
NIKE Atlete AIR MAX EXCEE
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(CD5432-114)
NIKE

NIKE Atlete AIR MAX EXCEE

Çmimi i mëparshëm
16.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.900 LEK
Çmimi me zbritje
11.800 LEK
Shuma e kursyer: 5.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 36.5 23
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8.5 40 25.5
 • 8 39 25
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Air Max Excee janë atlete për femra me dizajn kulti me një kthesë moderne. Të frymëzuara nga Nike Air Max 90, këto atlete na kujtojnë klasikët përmes modernitetit. Linjat e zgjatura dhe përmasat e ndryshuara në pjesën e sipërme i prezantojnë këto atlete në epokën moderne. Njësia e ajrit është e dukshme, duke përsosur pamjen e tyre. Pjesa e mesme e shtresës, sholla dhe goma ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të lehtë. Linjat e zgjatura të dizajnit i bëjnë homazh atleteve Air Max 90, ndërsa nga ana tjetër i modernizojnë ato në mënyrë të veçantë. Specifikim: Atlete për femra Shtresë Max Air në thembër Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe eko-lëkurë Taban prej gome .
Detaje

Nike Air Max Excee janë atlete për femra me dizajn kulti me një kthesë moderne. Të frymëzuara nga Nike Air Max 90, këto atlete na kujtojnë klasikët përmes modernitetit. Linjat e zgjatura dhe përmasat e ndryshuara në pjesën e sipërme i prezantojnë këto atlete në epokën moderne. Njësia e ajrit është e dukshme, duke përsosur pamjen e tyre. Pjesa e mesme e shtresës, sholla dhe goma ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të lehtë. Linjat e zgjatura të dizajnit i bëjnë homazh atleteve Air Max 90, ndërsa nga ana tjetër i modernizojnë ato në mënyrë të veçantë.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Shtresë Max Air në thembër
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe eko-lëkurë
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX EXCEE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
8" 40 25.5
8 39 25
6" 37.5 23.5
7 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Air Max Excee janë atlete për femra me dizajn kulti me një kthesë moderne. Të frymëzuara nga Nike Air Max 90, këto atlete na kujtojnë klasikët përmes modernitetit. Linjat e zgjatura dhe përmasat e ndryshuara në pjesën e sipërme i prezantojnë këto atlete në epokën moderne. Njësia e ajrit është e dukshme, duke përsosur pamjen e tyre. Pjesa e mesme e shtresës, sholla dhe goma ofrojnë rehati dhe qëndrueshmëri të lehtë. Linjat e zgjatura të dizajnit i bëjnë homazh atleteve Air Max 90, ndërsa nga ana tjetër i modernizojnë ato në mënyrë të veçantë.

Specifikim:

 • Atlete për femra
 • Shtresë Max Air në thembër
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale dhe eko-lëkurë
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
GMO_CONSUMER_GROUP WOMENS
GPO_FRSTOFRDT AIR MAX EXCEE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_CATDESC NSW RUNNING
Masa Masa EU Masa në cm
6 36.5 23
7" 38.5 24.5
8" 40 25.5
8 39 25
6" 37.5 23.5
7 38 24

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5432-115
11.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CU4152-001
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Ndihmë