TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
NIKE Atlete Court Borough Low 2
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(BQ5451-007)
NIKE

NIKE Atlete Court Borough Low 2

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 1.5Y 33 20.5
 • 13C 31 19
 • 3Y 35 22
 • 12.5C 30 18.5
 • 12C 29.5 18
 • 2.5Y 34 21.5
 • 1Y 32 20
 • 11C 28 17
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Court Borough janë atlete për fëmijë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. E gjithë gjatësia e tabanit të gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj. Ato mund të vishen gjatë aktiviteteve të ndryshme. Specifikim: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstil Taban prej gome .
Detaje

Court Borough janë atlete për fëmijë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. E gjithë gjatësia e tabanit të gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj. Ato mund të vishen gjatë aktiviteteve të ndryshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstil
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS PRE SCHOOL
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC RETRO GLOW
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
1"Y 33 20.5
13C 31 19
3Y 35 22
12"C 30 18.5
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
1Y 32 20
11C 28 17

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Court Borough janë atlete për fëmijë. Dizajni retro i frymëzuar nga basketbolli sjell rehati dhe stil elegant sportiv. Pjesa e sipërme është prej lëkure natyrale, sintetike dhe tekstile. Atletet kanë lidhëse, por edhe një shirit ngjitës që siguron kyçin e këmbës dhe e bën më të lehtë veshjen dhe heqjen. Tekstura e pjesës së sipërme lejon qarkullimin optimal të ajrit. E gjithë gjatësia e tabanit të gomës ngjitet mirë në sipërfaqe të ndryshme. Këto atlete janë një zgjedhje e shkëlqyer për fëmijën tuaj. Ato mund të vishen gjatë aktiviteteve të ndryshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale, sintetike dhe tekstil
 • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS PRE SCHOOL
GPO_FRSTOFRDT COURT BOROUGH
KATEGORIJABIH FA_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
PROD_BRNDMARKDESC RETRO GLOW
PROD_CATDESC NSW BASKETBALL
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
1"Y 33 20.5
13C 31 19
3Y 35 22
12"C 30 18.5
12C 29.5 18
2"Y 34 21.5
1Y 32 20
11C 28 17

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-001
Nike Court Borough Low 2 janë atlete për fëmijë me një profil kla...
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete BQ5451-002
Atletet për basketboll për fëmijë Nike Court Borough Low 2 kombinojn&e...
5.900 LEK
Ndihmë