në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
NIKE Atlete REVOLUTION 6
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DC3728-002)
NIKE

NIKE Atlete REVOLUTION 6

Çmimi i mëparshëm
9.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.300 LEK
Çmimi me zbritje
6.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 45 29
  • 12 46 30
  • 10 44 28
  • 9.5 43 27.5
  • 8.5 42 26.5
  • 8 41 26
  • 7.5 40.5 25.5
  • 9 42.5 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta në krahasim me modelin e mëparshëm. Në këto atlete do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shollës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Tabani i gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni këto atlete dhe filloni aventurën tuaj. Specifikim: Atlete për meshkuj Taban prej gome .
Detaje

Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 kanë shtresa akoma më të buta në krahasim me modelin e mëparshëm. Në këto atlete do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosjen, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shollës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Tabani i gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni këto atlete dhe filloni aventurën tuaj.

Specifikim:

  • Atlete për meshkuj
  • Taban prej gome
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
11 45 29
12 46 30
10 44 28
9" 43 27.5
8" 42 26.5
8 41 26
7" 40.5 25.5
9 42.5 27
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
Atlete DD9293-008
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH4071-302
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:8
Atlete DD9293-101
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë